A to niespodzianka! Kolejny popularny polski artysta wziął ślub w kompletnej tajemnicy!

Piotr Kupicha po raz drugi wziął ślub

O ślubie Piotra KupichyEweliny Sienickiej mówiono od 2016 roku. Niemal we wszystkich tabloidach pojawiały się informacje o ich rychłym ożenku, detale dotyczące sukni ślubnej Eweliny i miejsca, w którym powiedzą”sakramentalne tak”. Koniec końców okazało się, że wszyscy byli w błędzie, bo Kupicha i jego wybranka pobrali się… trzy tygodnie temu.

Jak donosi Super Express, para oficjalnie stała się małżeństwem niecały miesiąc temu. Jest to drugi raz, gdy Piotr wziął ślub. W 2013 roku rozstał się z byłą żoną, Agatą Freś, po niemal 8 latach wspólnego życia. Uważano ich za parę idealną, ale ostatecznie idealni byli tylko na pierwszy rzut oka. Jak wyjawił w wywiadzie:

Odpowiedzialność za rozpad naszego małżeństwa zrzuciłbym na to, że zacząłem żyć w swoim świecie, a to oznaczało kosmiczną nieobecność w związku. Braki buduje się latami. Oddalasz się latami. Nasze drogi rozchodziły się. Ten proces psucia się związku trwał długo. Takie rzeczy nie dzieją się z dnia na dzień. Tak można się co najwyżej pokłócić, ale po jednej kłótni nie ma rozwodu. Nie można mieć pretensji do Agaty, mojej byłej żony, że najzwyczajniej w świecie tego nie wytrzymała. Rozumiem ją, że miarka się wreszcie przebrała. Bo wyglądało to tak, że wraca „gwiazda” do domu po dwóch tygodniach nieobecności, ale tylko ciałem, bo myślami już jest w kolejnych miastach, do których się wybiera. Absolutnie się nie dziwię, że Agata tego nie zniosła – zdradził jakiś czas temu

Teraz Piotr jest starszy, mądrzejszy, a swoją nową ukochaną podobno uwielbia nad życie. Nic więc dziwnego, że postanowił założyć jej na palec pierścionek. Informację o ślubie potwierdził manager Kupichy:

Łączy ich miłość, o której nie chcą jednak opowiadać publicznie. Kochają się i to jest najważniejsze – wyjawił manager Piotra Marcin Bachara.

Poza więzami małżeńskimi i uczuciem, parę łączy jeszcze córeczka, Jagoda. Przyszła na świat w 2014 roku.

Serdecznie gratulujemy!

Piotr Kupicha ma wzięcie! Tylko nam zdradził ile razy zapraszano go już do „Tańca z Gwiazdami”! Dlaczego notorycznie odmawia? [WIDEO]

Przeboje polskich seriali. Gwiazdy w telewizyjnym show: Anna Jurksztowicz, Alicja Majewska, Piotr Kupicha [GALERIA]

Piotr Kupicha zaśpiewał na Światowych Dniach Młodzieży. Media zgodne: „Profanacja”! Dlaczego?

 


Piotr Kupicha – Opole 2018

Piotr Kupicha – Opole 2018

Piotr Kupicha – Osobowości i sukcesy 2018

Piotr Kupicha – Osobowości i sukcesy 2018

Piotr Kupicha - Sylwester 2017 Polsat Katowice

Piotr Kupicha - Sylwester 2017 Polsat Katowic

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×