Piotr Kupicha po raz pierwszy tak szczerze o rozwodzie z żoną, wyprowadzce z domu i samotności

Piotr Kupicha z byłą żoną

Piotr Kupicha o rozwodzie

Piotr Kupicha po 8 latach małżeństwa rozwiódł się z żoną Agatą. Oboje przez te lata doczekali się dwójki synów, których kiedyś pokazali na okładce Gali, Wtedy jeszcze uchodzili za jeden z najbardziej trwałych związków w show-biznesie i przykładne małżeństwo. Para pomimo prowadzenia odrębnych trybów życia znajdowała wspólny mianownik. Niestety do czasu. W sierpniu 2013 roku sąd orzekł rozwód. Jak do niego doszło? Muzyk wytłumaczył przyczyny w wywiadzie dla Grazi.

Odpowiedzialność za rozpad naszego małżeństwa zrzuciłbym na to, że zacząłem żyć w swoim świecie, a to oznaczało kosmiczną nieobecność w związku. Braki buduje się latami. Oddalasz się latami. Nasze drogi rozchodziły się. Ten proces psucia się związku trwał długo. Takie rzeczy nie dzieją się z dnia na dzień. Tak można się co najwyżej pokłócić, ale po jednej kłótni nie ma rozwodu. Nie można mieć pretensji do Agaty, mojej byłej żony, że najzwyczajniej w świecie tego nie wytrzymała. Rozumiem ją, że miarka się wreszcie przebrała. Bo wyglądało to tak, że wraca „gwiazda” do domu po dwóch tygodniach nieobecności, ale tylko ciałem, bo myślami już jest w kolejnych miastach, do których się wybiera. Absolutnie się nie dziwię, że Agata tego nie zniosła.

Lider zespołu Feel opowiedział jak wyglądał moment rozstania. Okazuje się, że nie było kłótni, krzyków i pretensji.

Pewnego mroźnego wieczoru poprosiła, abym się wyprowadził. A ja nie zrobiłem z tym absolutnie nic – mówi

Sprawy podziału majątku wyjaśnili następnego dnia.

Następnego dnia po mojej wyprowadzce Agata zadzwoniła do naszej księgowej, aby ustalić szczegóły podziału majątku. Nigdy nie było między nami awantur i kwasów. Rozmawialiśmy ze sobą jak kumple, bo było wiele spraw, którym musieliśmy stawić czoła – dodaje

Przyznał, ze najgorsze było później. Nagle został ze wszystkim sam, nie miał przy sobie nikogo, z kim mógłby porozmawiać. Całe jego życie to wynajęta kawalerka.

Moment, kiedy z dnia na dzień zostałem sam w wynajętej kawalerce. Człowiek nie jest stworzony do tego, żeby oglądać samotnie filmy w wynajętym mieszkaniu – wyznaje

Obecnie artysta jest w związku z Ewą, która jest prawniczką i nie chce ujawniać się w mediach. Prowadzą spokojne życie, mają swoją prywatność i córeczkę Jagodę.

Piotr Kupicha z byłą żoną i dziećmi

Piotr Kupicha z byłą żoną i dziećmi

Piotr Kupicha z byłą żoną i dziećmi

Piotr Kupicha z byłą żoną i dziećmi

Piotr Kupicha na nagraniu koncertu ,,Gwiazdy na Gwiazdkę

Piotr Kupicha na nagraniu koncertu ,,Gwiazdy na Gwiazdkę”

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×