Odmieniony Piotr Kukulski wrócił z nowym singlem! „Neony” będą hitem kwarantanny 2020?

Piotr Kukulski – Neony

Piotr Kukulski – Neony

Przyrodni brat Natalii Kukulskiej, znany kiedyś jako Pikej, porzucił rap, ale wciąż nie rezygnuje z kariery! Właśnie zapowiedział nowy singiel w stylu R&B. Piotr Kukulski i Neony to już zupełnie inny wymiar muzyki.

Natalia Kukulska i Piotr Kukulski są przyrodnim rodzeństwem. Łączy ich ojciec – Jarosław Kukulski. Mamą Piotra jest wokalistka – Monika Borys.

Sławne rodzeństwo nie zawsze żyło w zgodzie. Po śmierci ich ojca dochodziło do konfliktów komentowanych w prasie kolorowej. Pikej słynął z imprezowego stylu życia, nie szczędził też starszej siostrze gorzkich słów. Po jakimś czasie o Piotrze Kukulskim ucichło. Teraz wraca ze zdwojoną siłą.

Co obecnie robi Piotr Kukulski?

W 2019 roku gruchnęła wieść, że Pikej zainwestował pieniądze w posiadłość w Hiszpanii. Wyciszył się. Wydaje się, że pogodził się z przeszłością. Poszedł tym samym w ślady siostry, która już od dłuższego czasu cieszy się posiadłością w Maladze. Jak informował magazyn Na żywo, raper zamierza spędzać tam przynajmniej 6 miesięcy w roku, oczywiście w towarzystwie swojej dziewczyny, Klaudii.

Odkąd mieszkam w Hiszpanii, czas płynie jakoś wolniej. Fakt, jestem zajęty urządzaniem mieszkania, ale i tak wszystko jest tu inaczej, spokojniej, bez ciśnienia. Podoba mi się – mówił Piotr Kukulski w wywiadzie dla tygodnika.

Ostatnio na Instagramie Pikeja posty są wyjątkowo przemyślane i rozważne.

Czasem szukamy szczęścia, które mamy na wyciągnięcie ręki, a mimo wszystko coś nam nie pozwala po nie sięgnąć. Życie to walka głównie z samym sobą, czy da się inaczej? Ja cały czas próbuje, ale to bardzo trudne. Pamietajmy, że każda chwila jest cenniejsza od wszystkiego co potrafimy zmaterializować, gdyż czas to jedyne czego nie da się odkupić. Dlatego właśnie starajmy się jak najwiecej uśmiechać i róbmy głównie to co nas cieszy, tego wszystkim nam życzę! Piona – napisał Piotr.

Czyżby czupurny Piotrek zmieniła się w dojrzałego Piotra?

Piotr Kukulski wraca do muzyki

Pikej próbował swoich sił jako raper, ale mu nie wyszło. Nie wytrzymał fali hejtu, jaki go spotkał. Oznajmił wówczas, że kończy swoją karierę, a wszystkie dotychczas nagrane teledysku udostępnił tylko dla słuchaczy z zagranicy. Okazuje się jednak, że nie zrezygnował z muzyki.

Brat Natalii wciąż próbuje się przebić. Porzucił jedynie swój pseudonim, a nawet imię. Od teraz chce występować jako KUKULSKI i zamiast rapu grać muzykę R&B. W kwietniu ma ukazać się jego nowa płyta.

Przez długi czas mojej nieobecności mocno pracowałem nad swoim charakterem muzycznym, szukałem dźwięków najbardziej zgodnych ze mną. Wcześniej moja twórczość działała na zasadzie buntu, kłótni z nazwiskiem, chciałem wyjść z łatki opisywanej przez media i robić coś odmiennego muzycznie niż moja siostra czy tata. R’n’B’ bo taki klimat będzie można usłyszeć w singlu „Neony” powstał przy współpracy z utalentowanym producentem Mike’em Johnsonem. On także będzie odpowiedzialny za nadchodzącą płytę która, ukaże się w okresie letnim lecz daty jeszcze nie zdradzę. Cały czas pracujemy nad materiałem – powiedział KUKULSKI.

Piotr zapowiadając swój powrót z Neonami zdobył się na szczere wyznanie:

Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej.

Czy dotrzyma słowa? I co na to Natalia Kukulska?


Piotr Kukulski

Piotr Kukulski

Piotr Kukulski

Piotr Kukulski

Piotr Kukulski

Piotr Kukulski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×