Kinga Rusin zamieściła oficjalne pożegnanie. W „Dzień Dobry TVN” zmiany wśród prowadzących

Kinga Rusin i Piotr Kraśko

Kinga Rusin i Piotr Kraśko

W życiu Piotra Kraśko szykują się wielkie zmiany. Dziennikarz właśnie oficjalnie ogłosił, że dołączył do zespołu Faktów. Na tym miejscu zastąpi Justynę Pochankę. Co z jego posadą w Dzień Dobry TVN? Kinga Rusin już się wygadała.

Piotr Kraśko od  czterech lat jest związany z telewizją TVN Discovery. Dzisiaj rano media obiegła informacja o tym, że dziennikarz dołączy do obsady Faktów TVN. Na stanowisku prezentera najważniejszych newsów w kraju zastąpi Justynę Pochankę, która przez 19 lat była związana ze stacją TVN. Dziennikarka przez 16 lat prowadziła główne wydanie Faktów. Swoją współpracę zakończyła wraz z końcem czerwca, o czym poinformowało biuro prasowe stacji.

Od lipca do obsady Faktów ma dołączyć Piotr Kraśko. Będzie prowadził także program Fakty po Faktach w TVN 24. Do tej pory prezentera oglądaliśmy w roli gospodarza Faktów z zagranicy w TVN24 BIS oraz współprowadzącego weekendowego wydania Dzień Dobry TVN.

Sam dziennikarz również postanowił skomentować swoją nową posadę i widać, że nie ukrywa radości z powodu awansu. Bycie prezenterem Faktów traktuje, jako zawodowe wyzwanie.

To wielki zaszczyt dołączyć do tak fantastycznej ekipy, którą od lat szczerze podziwiam. Wierzę, że to początek niezwykłej zawodowej przygody i najwspanialszego dziennikarskiego wyzwania – mówi Kraśko.

Dziennikarz, przyjmując nową posadę, pożegnał się również z prowadzeniem z Dzień Dobry TVN. Dziennikarza postanowiła pożegnać Kinga Rusin.

Kinga Rusin żegna Piotra Kraśko. To koniec jego pracy w Dzień Dobry TVN

Piotr Kraśko i Kinga Rusin od 2016 roku tworzyli bardzo zgrany duet w telewizji śniadaniowej. Byli jedną z najbardziej lubianych przez widzów parą prowadzących. Nie jest tajemnicą, że od lat przyjaźnią się także na gruncie prywatnym. Dziennikarka postanowiła pożegnać swojego kolegę, zamieszczając w social mediach wpis z gratulacjami. Opatrzyła go kilkoma wspólnymi zdjęciami.

Piotrek @p_krasko, Bracie! Teraz już mogę publicznie powiedzieć: GRATULACJE i Powodzenia w FAKTACH TVN! To były wspaniałe wspólne cztery lata w Dzień Dobry TVN! A takich zdjęć już więcej nie będzie… Nowe czasy, nowe wyzwania przed nami! – czytamy pod postem.

Okazuje się, że jego odejście z Dzień Dobry TVN jest już przesądzone. Portalowi pudelek.pl udało się porozmawiać z szefem ds. Komunikacji Korporacyjnej TVN Discovery Polska, który potwierdził tę informację.

Piotr Kraśko dołącza do zespołu „Faktów” TVN i TVN24. W związku z nowymi obowiązkami będzie musiał ograniczyć aktywności w innych redakcjach. Redakcja „Dzień Dobry TVN” pracuje w tej chwili w trybie wakacyjnym. O składzie zespołu prowadzących nasz program śniadaniowy poinformujemy przed rozpoczęciem nowego sezonu – zdradziła w rozmowie z „pudelek.pl” Katarzyna Issat.

Na razie nie wiadomo, kto po wakacyjnej przerwie pojawi się u boku Kingi Rusin i zastąpi w roli prowadzącego Piotra Kraśko.


Kinga Rusin i Piotr Kraśko

Kinga Rusin i Piotr Kraśko

Kinga Rusin i Piotr Kraśko

Kinga Rusin i Piotr Kraśko

Kinga Rusin i Piotr Kraśko

Kinga Rusin i Piotr Kraśko

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×