Piotr Kraśko nie mógł patrzeć na łzy swojego syna i błyskawicznie wkroczył do akcji. Taki ojciec to skarb

Piotr Kraśko z synami

Piotr Kraśko z synami

Syn Piotra Kraśko miał bardzo nieprzyjemną sytuację w Sopocie. Jak donosi Fakt – chłopiec zalał się łzami. Na szczęście był przy nim tata, który ruszył z pomocą.

Piotr Kraśko jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osobowości telewizyjnych w Polsce. Przez wiele lat był prowadzącym Wiadomości. W 2016 roku z TVP przeszedł do TVN-u, w którym zaskarbił sobie sympatię widzów jako gospodarz porannego programu Dzień Dobry TVN.

Piotr Kraśko: rodzina

Piotr Kraśko w 2000 roku poślubił Dominikę Czwartosz. Ich związek nie przetrwał próby czasu. Małżeństwo dziennikarza po czterech latach zakończyło się rozwodem. W 2008 ponownie dał szansę miłości i ożenił się po raz drugi. Z obecną żoną Karoliną Ferenstein-Kraśko mają synów Konstantego i Aleksandra oraz córkę Laurę. Cała rodzina bardzo lubi razem podróżować, a relacje ze swoich wojaży chętnie publikuje w serwisach społecznościowych.

Syn Piotra Kraśko we łzach: co się stało?

Jak donosi Fakt, Piotr Kraśko wraz z żoną Karoliną i dziećmi w weekend wybrali się do Sopotu. Powód ich wizyty był szczególny – synowie pary mieli okazję wzięcia udziału w różnych konkurencjach jeździeckich. Starszy z chłopców radził sobie świetnie. Konstantemu udało się nawet raz zdobyć pierwsze miejsce. Tata i mama byli ogromnie dumni ze swojej pociechy. Zdecydowanie gorszy dzień miał młodszy z chłopców – podczas swojego trzeciego występu został zdyskwalifikowany z dalszej gry.

Aleksander nie wytrzymał i z emocji zalał się łzami. Na szczęście tuż obok niego obecny był tata. Piotr Kraśko szybko pośpieszył w stronę synka, dodając mu otuchy. Nastolatek dzięki ojcu poczuł się zdecydowanie lepiej. Już po chwili uspokoił się, a na jego twarzy pojawił się uśmiech.

Zdjęcia z całej sytuacji znajdziecie w dzisiejszej publikacji dziennika Fakt.

Musiało mu być bardzo przykro… ????

Opublikowany przez FAKT24.pl Wtorek, 10 marca 2020


Piotr Kraśko z rodziną na okładce Vivy!

Piotr Kraśko z rodziną na okładce Vivy!

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko – Powitanie Lata z Raffaello 2018

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko – Powitanie Lata z Raffaello 2018

Karolina i Piotr Kraśko – Bal TVN 2018, najpiękniejsze pary

Karolina i Piotr Kraśko – Bal TVN 2018, najpiękniejsze pary

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×