Piotr Kraśko wrócił do sieci. Zmęczony, wyraźnie wychudzony nagrał i opublikował wideo. Post zalała fala komentarzy

Piotr Kraśko wrócił na Instagram

Piotr Kraśko wrócił na Instagram

Piotr Kraśko został wysłany przez TVN do Stanów Zjednoczonych. Wykorzystał to, żeby wrócić na Instagram, co spotkało się z entuzjazmem znajomych z show-biznesu, ale tez fanów jego talentu.

Piotr Kraśko ma za sobą prawdziwie czarną serię. W grudniu ubiegłego roku do mediów przedostała się informacja o łamaniu prawa przez dziennikarza – przez 6 lat jeździł bez prawa jazdy. Za swój wybryk przeprosił w oświadczeniu na Instagramie. Na tym jednak jego problemy się nie zakończyły.

Kilka tygodni później TVP Info przekazała do wiadomości publicznej, że Kraśko w latach 2012-2017 nie składał PIT-ów i nie rozliczał się prawidłowo z urzędem skarbowym. W efekcie dziennikarz został odsunięty od pracy na wizji, udając się na zwolnienie lekarskie. We wrześniu wróciła sprawa jego jazdy bez ważnych dokumentów. Sąd Rejonowy w Ostrołęce za prowadzenie samochodu bez uprawnień skazał Kraśkę na 100 tysięcy złotych kary.

Przyszedł jednak koniec zwolnienia i dziennikarz pojawi się w Faktach w nowej roli – reportera. W końcu Kraśko wrócił także na Instagram. Pod postem same zachwyty.

Piotr Kraśko po długiej przerwie wraca na Instagram

Przerwa w pracy i kłopoty mocno wpłynęły na wygląd Piotra Kraśki. Depresja, stres, stany lękowe i niepokój spowodowały, że dziennikarz stracił sporo kilogramów, a także widać, że pojawiła się siwizna.

TVN postanowił wysłać go do Stanów Zjednoczonych, aby relacjonował wybory do Kongresu. Pojawił się też w specjalnej relacji w Faktach. Kraśko nie będzie jednak stałym korespondentem stacji zza oceanu, wykorzystał jednak podróż, by wrócić na Instagrama.

W swoim najnowszym poście Piotr Kraśko mówi o przewadze Republikanów nad Demokratami. Przy okazji Kraśko opowiedział kilka anegdotek, a także zdradził, co o wszystkim myśli prezydent USA, Joe Biden. Nie zabrakło także popisu wiedzy o amerykańskich realiach.

Pod wideo nie brakuje komentarzy zadowolonych z powrotu Kraśki na Instagram fanów:

  • Piotrek, jesteś genialnie utalentowany! Masz dar, wiedzę, warsztat! Słuchanie Ciebie to ulga i frajda – Agata Młynarska.
  • Panie Piotrze, Pan ma „łeb jak sklep”. Nigdy nie mogę wyjść z podziwu jak Pan mieści w głowie tyle wiadomości, zapamiętuje je i jeszcze przekazuje w tak ciekawy sposób? Olbrzymie wyrazy szacunku od wielu lat! Jesteś Pan MISTRZ w swojej dziedzinie (zupełnie jak Makłowicz).
  • Wreszcie właściwy człowiek na właściwym miejscu .Doceniam wiedzę i profesjonalizm .Aż miło posłuchać.
  • Uwielbiam ten głos! Od razu człowiek więcej przyswaja informacji 🙂 miło Pana znowu słyszeć i widzieć Panie Piotrze! 🙂

To tylko kilka z komentarzy, które zalały post. Jesteście fanami warsztatu Piotra Kraśki?


Piotr Kraśko wrócił na Instagram

Piotr Kraśko wrócił na Instagram

Piotr Kraśko wrócił na Instagram

Piotr Kraśko wrócił na Instagram

Piotr Kraśko wrócił na Instagram

Piotr Kraśko wrócił na Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×