Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko w ogniu niewygodnych pytań dociekliwej dziennikarki! Bronili się jak mogli!

Zdjęcie (1) Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko w ogniu niewygodnych pytań dociekliwej dziennikarki! Bronili się jak mogli!

[1/11] Karolina Ferenstein-Kraśko obcięła włosy

Zdjęcie (2) Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko w ogniu niewygodnych pytań dociekliwej dziennikarki! Bronili się jak mogli!

[2/11] Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko - premiera książki Karoliny Ferenstein-Kraśko

Zdjęcie (3) Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko w ogniu niewygodnych pytań dociekliwej dziennikarki! Bronili się jak mogli!

[3/11] Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko na Balu Dziennikarzy 2018

Zdjęcie (4) Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko w ogniu niewygodnych pytań dociekliwej dziennikarki! Bronili się jak mogli!

[4/11] Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko - TVN, wiosenna ramówka 2018 - prezentacja

Zdjęcie (5) Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko w ogniu niewygodnych pytań dociekliwej dziennikarki! Bronili się jak mogli!

[5/11] Karolina Ferenstein-Kraśko, Piotr Kraśko

Zdjęcie (6) Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko w ogniu niewygodnych pytań dociekliwej dziennikarki! Bronili się jak mogli!

[6/11] Karolina Ferenstein-Krasko, Piotr Kraśko Gałkowo Sharp Masters 2017

Zdjęcie (7) Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko w ogniu niewygodnych pytań dociekliwej dziennikarki! Bronili się jak mogli!

[7/11] Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko - The Designer Gallery 2016

Zdjęcie (8) Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko w ogniu niewygodnych pytań dociekliwej dziennikarki! Bronili się jak mogli!

[8/11] Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko na balu Fundacji TVN 2016

Zdjęcie (9) Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko w ogniu niewygodnych pytań dociekliwej dziennikarki! Bronili się jak mogli!

[9/11] Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko na CSIO Sopot 2016 wspólne zdjęcia pary

Zdjęcie (10) Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko w ogniu niewygodnych pytań dociekliwej dziennikarki! Bronili się jak mogli!

[10/11] Fotografia: ONS

Zdjęcie (11) Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko w ogniu niewygodnych pytań dociekliwej dziennikarki! Bronili się jak mogli!

[11/11] Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko

Komentarze

×