Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko w ogniu niewygodnych pytań dociekliwej dziennikarki! Bronili się jak mogli!

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko, Gala

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko, Gala

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko w szczerym wywiadzie dla Gali

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko są obecnie jedną z najpopularniejszych par TVN-u. Piotr brawurowo współprowadzi z Kingą Rusin (i Marcinem Mellerem) weekendowe wydania Dzień Dobry TVN, natomiast jego piękna małżonka Karolina jest jedną z gwiazd najnowszej edycji lubianego przez widzów show Agent Gwiazdy. Nic więc dziwnego, że parą interesują się magazyny kolorowe. Małżonkowie nie unikają mediów, zatem zostali gwiazdami najnowszego wydania Gali.

W szczerej rozmowie Karolina i Piotr zdradzili sporo ciekawostek dotyczących ich małżeństwa, dzieci oraz wspólnej pracy w telewizji. Nie zabrakło także trudnych pytań o kryzys w ich małżeństwie:

Nie ma idealnych związków. Przechodzi się przez różne etapy, różne sytuacje. Bywa, że ludzie, którzy w młodości są bardzo podobni do siebie, zaczynają dorośleć, dojrzewać, zmieniać się. Po 10 latach małżeństwa, a jesteśmy przecież dużo dłużej ze sobą, wspaniałe jest to, że ja Malinę bardzo często odkrywam na nowo – zdradził dla Gali Piotr Kraśko.

Dociekliwa dziennikarka, nadal drążyła temat pytając państwa Kraśko, czy prawdą jest, że siłę miłości w związku docenia się dopiero po latach bycia razem:

Na pewno – odpowiedział zdawkowo Piotr szybko zmieniając temat.

Dziennikarka zatem brnęła w temat w dalszym ciągu:

Sprytnie unikacie odpowiedzi na moje pytanie – powiedziała do małżonków.

Na to Piotr Kraśko udzielił już dłuższej wypowiedzi:

Czy bardziej się docenia związek? Tak, zdecydowanie – podsumował Kraśko.

Do rozmowy dołączyła się Karolina, której wypowiedz był już bardziej rzeczowa:

Wieloletnie związki mają swoje lepsze i gorsze chwile – myślę, że to nieuniknione. W sumie fajnie, że związek jest taką sinusoidą, bo jeżeli cały czas byłoby tak samo, to… – wyraziła swoje zdanie Karolina Ferenstein-Kraśko.

Jednak wysłanniczka Gali nie była z tej odpowiedzi zadowolona i powtórzyła swoje pytanie,chcąc uzyskać ciekawsze informacje:

Miałam na myśli raczej trudne doświadczenia – dodała.

Na to odpowiedział już tylko Karolina:

Myślę, że trudne sytuacje, jeżeli się je przetrwa, budują. Uświadamiają ci, po co jesteś z tą drugą osobą, dlaczego z nią jesteś. Życie składa się z różnych odcieni, nic nie jest biało-czarne. Nic – podsumowała żona Piotra.

Z cała pewnością dziennikarka w swoim wywiadzie chciała nawiązać do plotek o rzekomym romansie Piotra Kraśko z Małgorzatą Rozenek. Jak wiemy tych sensacji sami zainteresowani nigdy nie skomentowali. Zatem i tym razem w wywiadzie dla Gali nie wnieśli żadnych rewelacji w tym pikantnym temacie.

Cały wywiad z Karolina i Piotrem możecie przeczytać w najnowszej Gali.

Karolina Ferenstein-Kraśko pokazała się bez makijażu, ale to jej odkryty brzuch wzbudził najwięcej sensacji! „Taka figura po 3 dzieci?!”

Gwiazdy „Agenta” potrafią ostro zabalować! Na urodzinach Piotra Świerczewskiego wznosiły toasty do białego rana! [DUŻO ZDJĘĆ]

 

Karolina Ferenstein-Kraśko obcięła swoje długie włosy! Już nie przypomina Małgorzaty Rozenek!


Karolina Ferenstein-Kraśko obcięła włosy

Karolina Ferenstein-Kraśko obcięła włosy

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko - premiera książki Karoliny Ferenstein-Kraśko

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko - premiera książki Karoliny Ferenstein-Kraśko

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko na Balu Dziennikarzy 2018

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko na Balu Dziennikarzy 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×