Szukaj

Piotr Kraśko o Rusin: „Nie śledzę Kingi w internecine”. Jego tłumaczenie przekona gwiazdę? Sprawdziliśmy, czy nadal obserwuje ją na Instagramie

Kinga Rusin i Piotr Kraśko

Kinga Rusin i Piotr Kraśko

Piotr Kraśko w jednym z wywiadów powiedział, że nie śledzi Kingi Rusin w internecie. Dlaczego? Zdradził powód swojej decyzji.

Piotr Kraśko i Kinga Rusin od wielu lat udowadniają, że przyjaźń w show-biznesie jest możliwa. Nie tylko wspólnie spędzają czas, ale przez kilka lat razem prowadzili Dzień Dobry TVNSłużbowe zobowiązania nie wpłynęły negatywnie na ich relację. Dowodem mogą być słowa dziennikarza, który w jednym z wywiadów nazwał prezenterkę „siostrą”:

Kinga Rusin to nie jest przyjaciółka, to jest rodzeństwo. To jest bezcenne, że możemy się w pracy pokłócić czy pospierać, a i tak wiemy, że się przyjaźnimy. Czasem się posprzeczamy, ale to jest dokładnie tak samo, jak robiliśmy przez ostatnie 30 lat naszej znajomości.

Piotr Kraśko nie śledzi postów Kingi Rusin na Instagramie?

W zeszłym roku lubiany duet śniadaniówki się rozpadł. Najpierw Piotr Kraśko przeszedł do Faktów TVN, kilka tygodni później Kinga Rusin pożegnała się z widzami i w oficjalnym oświadczeniu poinformowała, że jeśli wróci, to „chciałaby poprowadzić program nieco ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny”.

Dziennikarka od listopada przebywa na jednej z małych wysp na Oceanie Indyjskim. Skupia się tam na pracy w firmie kosmetycznej, a w wolnych chwilach ćwiczy jogę. Niecały tydzień temu na Instagramie pokazała, jak wygląda jej trening. W opisie nawiązała do sytuacji panującej na świecie:

Świat od dłuższego czasu jest do góry nogami, choć od wczoraj na Zachodzie trochę jakby mniej

Na temat aktywności przyjaciółki w sieci wypowiedział się Piotr Kraśko. W rozmowie z Faktem tłumaczył, że nie śledzi na bieżąco jej działalności, bo nie ma na to czasu. Jest pochłonięty pracą i to na niej się skupia:

Nie śledzę Kingi w internecie, nie oglądam jej zdjęć i profili, bo nie mam na to czasu. Nie wiem, co ona robi i gdzie jest. O tym, że ćwiczy jogę nad oceanem dowiaduję się od was. Jestem bardzo pochłonięty pracą.

Kraśko wspomniany post jednak polubił. To pokazuje, że chociaż ma mnóstwo obowiązków na głowie, co jakiś czas zerka na Instagram dziennikarki. Nadal też obserwuje jej konto.

Piotr Kraśko obserwuje Kingę Rusin

Piotr Kraśko obserwuje Kingę Rusin

AKTUALIZACJA: Kinga Rusin odpowiada na publikacje Faktu

Kinga Rusin w środowe popołudnie udostępniła zdjęcie z Piotrem Kraśko, którym odpowiada na publikacje Faktu. W opisie zażartowała, że kolejne wspólną fotografię powinni zrobić sobie podczas zajęć jogi:

Dziękuję Piotrusiu za przypomnienie tych wspaniałych chwil! Masz rację, że po 40 latach brat z siostrą to już na zawsze razem. Następne zdjęcie to chyba będzie ze wspólnej jogi na taśmach, która jak widzę bardzo Ci się spodobała.

Internauci w komentarzach nie ukrywają swojego zachwytu. Wam także podoba się wpis Kingi?


Piotr Kraśko obserwuje Kingę Rusin

Piotr Kraśko obserwuje Kingę Rusin

Kinga Rusin i Piotr Kraśko tworzyli duet od 2016 do 2020 roku

Kinga Rusin i Piotr Kraśko tworzyli duet od 2016 do 2020 roku

Kinga Rusin i Piotr Kraśko

Kinga Rusin i Piotr Kraśko

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×