Piotr Kraśko z żoną pokazali luksusowy 600-metrowy apartament! Do sieci trafiły zdjęcia zniewalających wnętrz!

Zdjęcie (1) Piotr Kraśko z żoną pokazali luksusowy 600-metrowy apartament! Do sieci trafiły zdjęcia zniewalających wnętrz!

[1/14] Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein- Kraśko w nowym mieszkaniu

Zdjęcie (2) Piotr Kraśko z żoną pokazali luksusowy 600-metrowy apartament! Do sieci trafiły zdjęcia zniewalających wnętrz!

[2/14] Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein- Kraśko w nowym mieszkaniu

Zdjęcie (3) Piotr Kraśko z żoną pokazali luksusowy 600-metrowy apartament! Do sieci trafiły zdjęcia zniewalających wnętrz!

[3/14] Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein- Kraśko w nowym mieszkaniu

Zdjęcie (4) Piotr Kraśko z żoną pokazali luksusowy 600-metrowy apartament! Do sieci trafiły zdjęcia zniewalających wnętrz!

[4/14] Wnętrza domu Joanny Krupy

Zdjęcie (5) Piotr Kraśko z żoną pokazali luksusowy 600-metrowy apartament! Do sieci trafiły zdjęcia zniewalających wnętrz!

[5/14] Wystrój mieszkania Joanny Krupy w Polsce

Zdjęcie (6) Piotr Kraśko z żoną pokazali luksusowy 600-metrowy apartament! Do sieci trafiły zdjęcia zniewalających wnętrz!

[6/14] Jak mieszka Joanna Krupa w Warszawie?

Zdjęcie (7) Piotr Kraśko z żoną pokazali luksusowy 600-metrowy apartament! Do sieci trafiły zdjęcia zniewalających wnętrz!

[7/14] Apartament Joanny Krupy w Warszawie

Zdjęcie (8) Piotr Kraśko z żoną pokazali luksusowy 600-metrowy apartament! Do sieci trafiły zdjęcia zniewalających wnętrz!

[8/14] Sypialnia Joanny Krupy

Zdjęcie (9) Piotr Kraśko z żoną pokazali luksusowy 600-metrowy apartament! Do sieci trafiły zdjęcia zniewalających wnętrz!

[9/14] Joanna Krupa ma luksusowy apartament w centrum Warszawy

Zdjęcie (10) Piotr Kraśko z żoną pokazali luksusowy 600-metrowy apartament! Do sieci trafiły zdjęcia zniewalających wnętrz!

[10/14] Salon Joanny Krupy

Zdjęcie (11) Piotr Kraśko z żoną pokazali luksusowy 600-metrowy apartament! Do sieci trafiły zdjęcia zniewalających wnętrz!

[11/14] Wnętrza domu Joanny Krupy

Zdjęcie (12) Piotr Kraśko z żoną pokazali luksusowy 600-metrowy apartament! Do sieci trafiły zdjęcia zniewalających wnętrz!

[12/14] Joanna Krupa ma apartament z basenem

Zdjęcie (13) Piotr Kraśko z żoną pokazali luksusowy 600-metrowy apartament! Do sieci trafiły zdjęcia zniewalających wnętrz!

[13/14] Złota 44 – to tutaj mieszkają Piotr Kraśko z żoną?

Zdjęcie (14) Piotr Kraśko z żoną pokazali luksusowy 600-metrowy apartament! Do sieci trafiły zdjęcia zniewalających wnętrz!

[14/14] Karolina i Piotr Kraśko – Bal TVN 2018, najpiękniejsze pary

Komentarze

 • Alan pisze:

  Szczyt kłamstw w tym artykule.
  Po pierwsze apartamenty te kosztują w cenie ponad 60 tys za metr. cena 32 tys jest jedynie za apartamenty najniższe i przesłonięte pobliskimi budynkami, o bardzo kiepskim widoku, a właściwie tylko części widoku na Warszawę.
  Nie ma to jak coś usłyszeć, ale nie wiedzieć kompletnie szczegołów.
  Po drugie na dwóch ostatnich mieszkają jacy ludzi z listy najbogatszych polaków, ale personalów żadnych nie podano, z uwagi na tajemnice.
  Po trzecie Piotr Kraśko NIE mieszka tam, ani go nie stać nawet na ten na najniższych, przesłoniętych pietrach.
  A jak to odpowiedziała jego na partnerka, bardzo dyplomatycznie, byli tam podziwić widok, bo zainteresowanych zakupem był ich przyjaciel. Z reszta też multimilioner. Znam dużo danych na ten temat, bo tez mam znajomego który zamieszkuje ten budynek.
  Bujda na bujdzie i nie zbadanie tematu.

×