Piotr Kraśko ma siostrę, o której mało kto wiedział. Przez lata ze sobą nie rozmawiali, aż do teraz. Co ich poróżniło?

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko budują dom w Gałkowie

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko budują dom w Gałkowie

Piotr Kraśko ma siostrę, a jak donosi jeden z tabloidów, ich relacje uległy znacznej poprawie. Przez lata nie utrzymywali kontaktu. Kim jest siostra dziennikarza? Jak się obecnie dogadują?

Piotr Kraśko to jeden z najbardziej znanych dziennikarzy. Swoją karierę na ekranie rozpoczynał w 1991 roku. Wtedy dołączył do ekipy TVP i przez wiele lat prowadził tam najchętniej oglądane formaty, będąc jedną z największych gwiazd stacji. Wszystko to zmieniło się w 2016 roku, gdy jego współpraca z Telewizją Publiczną zakończyła się. Wiadomo jednak było, że długo nie będzie musiał rozglądać się za nową posadą. Jeszcze w tym samym roku dołączył do zespołu Dzień Dobry TVN i został jednym z prowadzących. Na ekranie towarzyszyła mu Kinga Rusin. W zeszłym roku zakończył on przygodę ze śniadaniówką po tym, jak otrzymał awans na prezentera Faktów.

Wspaniale rozwija się nie tylko jego zawodowa kariera, ale także życie prywatne. We wrześniu 2008 poślubił Karolinę Ferenstein, z którą wspólnie wychowuje dwóch synów: Konstantego i Aleksandra, a także córkę Laurę.

Piotr Kraśko ma siostrę, o której wcześniej nie mówił

Piotr Kraśko urodził się w Warszawie. Jest synem producentki filmowej Barbary Pietkiewicz i dziennikarza Tadeusza Kraśki. Nigdy zbyt wiele nie mówił o swoim życiu prywatnym. Wiadomo jednak, że jego rodzice się rozstali. Chętnie jednak chwali się w social mediach sukcesami swoich dzieci. Maluchy od najmłodszych lat kultywują rodzinną tradycję i jeżdżą konno, zdobywając kolejne nagrody i wyróżnienia.

Jak podaje tygodnik Na Żywo, Piotr Kraśko przez bardzo długi czas nie chciał utrzymywać kontaktu ze swoim przyrodnim rodzeństwem. Wszystko miało zmienić się dopiero po śmierci jego ojca. Dziennikarz miał zaprzyjaźnić się z młodszą o 14 lat siostrą Ewą. Tabloid informuje, że są do tego stopnia zżyci, że kobieta planuje kupić działkę sąsiadującą z Gałkowem, czyli posiadłością i stadniną koni Piotr i jego żony. W tym wszystkim ma jej pomagać starszy brat.

Podobno Ewa i Karolina również znalazły wspólny język, a kobieta była gościem w domu Kraśków. Przybyła tam ze swoim dwuletnim synkiem Kosmą, który wspaniale dogadał się z kuzynostwem. Stosunki rodziny nigdy nie były tak dobre.

Jeszcze nigdy nie byli tak blisko, a po dawnym chłodzie w stosunkach nie ma śladu. Piotr i jego przyrodnia siostra Ewa, znów dzwonią do siebie, odwiedzają się i bardzo sobie kibicują. Dziennikarz zaprasza ją do rodzinnego Gałkowa, gdzie jej synek Kosma bawi się z Laurą, a Konstanty i Aleksander opiekują się nimi – czytamy na łamach „Na Żywo”.

Ewa również jest dziennikarką, jednak nie ma zamiaru komentować życia rodzinnego na łamach prasy.

Nigdy nie komentowałam moich relacji rodzinnych i nie zamierzam tego zmieniać – kwituje.

Miejmy nadzieję, że uda się sfinalizować transakcję i rodzina wkrótce zamieszka obok siebie, co zapewne jeszcze bardziej ich zbliży.


Piotr Kraśko - Hubertus w Gałkowie

Piotr Kraśko - Hubertus w Gałkowie

scena z: Piotr Kraśko, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

scena z: Piotr Kraśko, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Piotr Kraśko - Jesienna ramówka TVN 2021

Piotr Kraśko - Jesienna ramówka TVN 2021

Komentarze

 • Gość pisze:

  Nie wypada wstyd p.Krasko takie postepowanie wobec prawa i p.swoja twarzą opiniuje i smie jeszcze pracować w tvn nie mogę ogladac p.twarzy i słuchać. Kara i konsekwencje czas ponieść.

 • Gość pisze:

  Kraśko to najlepszy dziennikarz ,nie spowodowal żadnego wypadku ani kolizji po pijaku,a to ze nie mial prawa jazdy to tylko jego prywatna sprawa i za to odpowie.
  Pisiory,biskupi i zakonnice jezdza po pijaku,powoduja wypadki i kolizje drogowe i jakos nikt ńie robi takiego ruchu jak w przypadku Kraśko.

 • Gość pisze:

  Taki live pirat drogowy hultaj i nicpon kto by chciał takiego brata kolega kucharz dostał 5lat 20tys i rozwód gratis ale nie był kims tylko pluł osłom do wiejskiej zupy a przeprosiny gites tylko hajsu mało ale pani prokurator wie ile kosztuje połoźenie tynku nie to po ch..j się pani cźepia kiełbasy za 10,99 bo jestem gł..pia prawda jest taka źe nic lumiecie dłatego komuchy chciały się wysadzić 200zł/m i to tyle

 • Gość pisze:

  No bez przesady po co mu zabierali na tak długo!!! Samochód jest potrzebny szczególne dziennikarzowi ,a taka Kozidrak pijana i też zabrane prawo jazdy na 5 lat czy to sprawiedliwe???

 • Gość pisze:

  Kto stanie w obronie Kraśko? teraz będzie jeździł na koniu

 • Gość pisze:

  A o prawku cisza ?

 • Gośćmij pisze:

  „Godnie „zastąpił Durczoka- brak etyki, uczciwości.Kołtuństwo. Bez prawa jazdy wsiada za kółko.Wstyd!

 • Gość pisze:

  Kolejny celebryta , elokwentny w każdym calu dziennikarz do kolekcji. A taki był mądry amerykański, wolny no szkoda … 😂😂😂

 • Gość pisze:

  Kraśko to przestępca drogowy taki tytuł powinien być na pierwszej stronie.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×