Piotr Kraśko i Dorota Wellman w ogniu krytyki po rozmowie w „DDTVN”. Internauci nie zostawili na nich suchej nitki. Są wściekli!

Komentarze

 • GośćNie kopie się leżącego. pisze:

  Nie lubię pani Welman. Mierzi mnie jej głos i aparycja. I jeszcze ten ” popis” na końcu programu….Ten „grzeczny chłopiec”. Co to miało być?
  Nie kopie się leżącego. Bardziej „ludzkie” byłoby podanie mu ręki. Zachowanie tej pani było żenujące.

 • Gość pisze:

  Robi sobie jaja ale inteligencji tevałenowskiej się podoba!!! Brawo!!!

 • Krystyna pisze:

  Brawo Dorota i Marcin! PRZESTEPSTWA trzeba nazywać przestępstwami! Ja za nie swój błąd i nie ze swojej winy -tzw.odpowiedzialność osób trzecich,zmuszona byłam płacić zaległe podatki.Przez 6 lat skarbówka zabierała mi połowę pensji,zlicytowała co lepsze rzeczy w mieszkaniu.Z dnia na dzień stałam się bankrutem finansowym i życiowym,moja rodzina też.Prawdziwy winowajca do tej pory żyjęsobie szczęśliwie w ciepłych krajach.Odwoływałam się,pisałam i nic.Podatki musząbyć płacone-słyszałam. A tu proszę- słynny człowiek z telewizji nie płacił,na wezwania nie odpowiadał,jeżdził bez zezwolenia -to wszystko przez kilka ładnych lat.I jeszcze w tv pouczał,radził,ganił innych-był takim wzorcem moralności.I dalej by tak trwało,gdyby nie to,że się wydało. A teraz depresja,smutek i chore serce.Biedactwo-taki niewinny,a tak potraktowany!I to działa-są ludzie ,którzy się użalają nad losem gwiazdy,chcą jego powrotu do tv.A gwiazda przeprosi i po sprawie.Znów będzie wokienku moralizować,pouczać. Jest Polska dla gwiazd i „wielkich” i dla maluczkich szaraków.I nic się od lat nie zmienia panie Ziobro,a na początku to nawet panu wierzyłam.

 • GośMagda pisze:

  Pani Wellman jest szorstka,rzadko kiedy bywa miła i ciepła ,a co do Pana Piotra wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i każdy z nas popełnia błędy oby tylko takie.Prowadzacy dlatego tak poprowadzili rozmowę bo pan Piotr już nie pracuje w TVN ale gdyby jeszcze pracował myślę że ta rozmowa wyglądałaby zupełnie inaczej .

 • Gość pisze:

  Brawo p. Doroto. Rzetelnie i etycznie. P. Kraśko złamał prawo. Koniec głaskania znanych ludzi. Nie wiedział, że bez uprawnień prowadzi. Śmieszne. Stracił dużo. Nie widzę go w rozmowach z politykami.

 • Rcz pisze:

  Lubiłam Panią Dorotę ale od dzisiaj zmieniłam zdanie o niej.To ona dzisiaj okazała się niegrzeczną dziewczynką.

 • Gość pisze:

  Lubiłam Panią Dorotę ale od dzisiaj zmieniłam zdanie o niej.To ona dzisiaj okazała się niegrzeczną dziewczynką.

 • Gość pisze:

  Marcin i Dorota sa arogant mysla ze na nich nie ma bats wszystko do czasu zeby kolege tak potraktowac🤣🤣Piotr jest wybitnym dziennikarzem i praca sie liczy a reszta to jego sprawa

 • Gość pisze:

  Piszesz za czesto slbo duplikat🤣🤣🤣

 • Gość pisze:

  celebryci – nadludzie!!!! przygniotło go to, że są jakieś konsekwencje???? dobre. No i to publiczne pitu, pitu… im się należy!!! ohyda

 • Ktoś pisze:

  Ludzie… dalej podniecajcie się tymi waszymi celebrytami, podczas gdy „nasz” rząd polskojęzyczny szykuje na nowy rok taki KAGANIEC na nas, że się nie pozbieramy z tego już nigdy! Siedźcie sobie dalej na tych kanapach swoich i oglądajcie swoje gwiazdki, które same Was prowokują do dyskusji o niczym, byle byście nic więcej nie wiedzieli, co się dzieje za kurtyną. Pozdrawiam.

 • GośćnDT pisze:

  DT. Nie wybacze Dorcie i Marcinowi formy jak potraktowali kolege dziennikarza i jeszcze w depresji oj slabo to bylo. Wiecej kultury.

 • Gość Barney pisze:

  P.Piotrze,trzymam za Pana kciuki,nikt nie jest doskonały i wszyscy robimy błędy.Dobrze że ma pan wsparcie małżonki,jest Pan wspaniałym i baaardzo mądrym człowiekiem i teraz to juz Pan sobie poradzi z hejterami,nie warto czytać złych komentarzy,bo najwięcej do powiedzenia mają ci,którzy mają więcej popełnionych błędów i ci najbardziej zazdrośni.

 • Gośćto tak jakby kopać leżącego takie babsko nie powinno już pracować pisze:

  to tak jakby kopać leżącego żenada na te Babsko patrzeć nie idzie

 • Gość pisze:

  Nie ma co hejtować. Mleko się wylało. Każdy z nas ma coś za uszami. Nie ma ludzi krystalicznych. Najlepiej po kimś jechać do oporu, a nie patrzeć na siebie. Najlepiej komuś dokopać… A co tam. Potem są tego konsekwencje – depresje itp. Bądźmy twardzi i nie dajmy się hejterom, to są ludzie nieszczęśliwi, którzy szukają szczęścia na siłę i wmawiają innym, że są lepsi, ale nie są. To są mali i zakłamani ludzie, którzy wyładowują swoje frustracje na innych. Trzeba słuchać siebie a ICH ABSOLUTNIE NIE. STOP HEJTEROM I TOKSYCZNYM LUDZIOM! NIE DAJMY SIĘ IM!

 • sam pisze:

  Jedyny prawdziwy dziennikarz, rzetelny, kompetentny i niezwykle mądry. Panie Piotrze, niech Pan wraca, do życia i do pracy. Brakuje Pana w mediach. Pani Doroto, to było bardzo, bardzo słabe.

 • Gość pisze:

  Aż dziwi że ekspertka od wszystkiego Kinga Rusin cicho sza, ani słówkiem nie skomentowała tego o tym co wyrabia Kraśko , innych bardzo chętnie krytykuje i głośno wytyka im błędy, a tu ani mru mru….

 • Gość pisze:

  Jak winny to depresja najlepsza choroba 21 wieku omg

 • GośćJaga pisze:

  Dorota i Marcin chyba chcą zmienić stację, bo wyraznie pracowali na rzecz rządowej telewizji!!!

 • Gość pisze:

  Zachowanie pani Doroty było skandaliczne wobec Pana Kraśko! Zamiast mu pomóc wyjaśnić całą tą sytuację w jakiej się znalazł to ona go zniszczyła i na koniec zakpiła!!! Straciłam do niej sympatię niech sama uderzy się w pierś i spojrzy w lustro czy to jest ideal kobiety?? To co zrobiła było skandalem w sytuacji jakiej się znalazł pan Kraśko. Życzę panu szybkiego powrotu do zdrowia i TVN pozdrawiam serdecznie!!

 • Gośćhan pisze:

  Wiemy co zrobił krasko ale nigdy nie był agresywny w rozmowach Taktowny inteligetny z duża wiedza I to przeważa nad wellman i Prokopem Po co zaraz agresywnie atakować Więcej klasy

 • Gość pisze:

  Po co Kraśko poszedł z tym do telewizji ? TVN szykuje mu powrót? Ale kto będzie chciał z nim rozmawiać? Rozumiem że ta historia trochę to otrzezwila to jest nauczka ma przyszłość, ale przyszłości trzeba szukać już poza mediami.

 • Lubomira pisze:

  Pan Piotr to klasa , oczywiście, za błędy czy przewinienia się płaci i on w tej chwili tak ma… czekam na niego w TVN

 • Gość H. pisze:

  Panie Piotrze, będzie dobrze proszę posłuchać wykładów Buddysty Ajahana Brama. Pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Bardzo szybko spada się z wysokiej góry i bardzo boli,pan Piotr tego doświadczył to nie znaczy że Go jeszcze trzeba dobic.Depresja jest ciężką chorobą i nikt kto nie miał z nią do czynienia nie zrozumie.Nie oceniajmy innych,bo sami rrobimy wiele błędów.Pani Doroto, jest pani też na wysokiej górze i upadek będzie bardzo bolał

 • Gość pisze:

  Zawsze uważałam za wzór a teraz ci mam o p.Piotrze myśleć .Ma rodzinę ma dzieci i nie myślał o swoich konsekfencjach a teraz ma depresję bo zrozumiałem co zrobił.kazdemu trzeba dać szansę ,ale to już nie jest to .pewnie powinien wrócić do pracy żeby spłacić karę nałożoną ale już nie jako prezenter tylko do obsługi programu bo tak daleko doszedł ,ludzie wierzyli w jego uczciwość ,a zawiódł wszystkich .

 • Gość pisze:

  Panie Piotrze zycze Panu szybkiego powrotu do zdrowia.Jest pan swietnym dziennikarzem swietnie prowadzacym Fakty wyglad aparycja i glos perfekt…TVN powinien zastanowic nad Pana rychlym powrotem..Wywiad z Panem byl przeprowadzony niekulturalnie bardzo niegrzecznie wrecz chamsko.

 • Gośćalicja pisze:

  depresja to tragedia dla chorego rodziny to choroba smiertelna grozna atakujaca z nienacka to jedna strona tej sprawy druga to fakt ze zona trwala i trwa przy mezu jak zaznaczyla rodzina rowniez ale skoro wszyscy pomagali i pomagaja choremu to dlaczego on przez tyle lat klamal i robil rzeczy niegodne czy kazdy chory na depresje tak robi dziennikarz to bardzo odpowiedzialny zawod choroby wspolczuje matactw i oszust nie dla prowadzacych szacunek dla chorego duzo zdrowia skoro wymagamy od innych sami badzmy przykladem

 • Gośćdanusia pisze:

  Zgadzam się. Utrzymujemy pisowską mafię
  Są bezkarni,tez nie płacą podatków. Wożą ich kierowcy za nasze pieniądze.

 • Gość4 pisze:

  A tu akurat pani Wellman pokazała, że m odwagę tykać nietykalnych. Bez przesady, pouczają tacy a sami robią takie rzeczy…

 • Gośćzuza pisze:

  Lulu jesteś bez skazy jak wszyscy pisowcy.

 • Gość pisze:

  Przestańcie ludzie oceniać…bo nie wiecie co Was w życiu spotka….

 • IIIIIIIIIII pisze:

  Nie żal mi go, łamał prawo wiele lat a innych pouczał.

 • Gość pisze:

  Pani polonistko i redaktorko! Do poprawy: Na antenie dziennikarz miał też okazję po raz pierwszy DONIEŚĆ się do sprawy

 • Gość pisze:

  Pani Doroto, naprawdę wydaje się Pani, że jest Pani prawa, sprawiedliwa, nieomylna, nieskazitelna? No choćby ta rozmowa pokazała, że nie. Oby Pani nigdy nie doświadczyła depresji. A błędy popełniamy wszyscy, niezależnie czy jesteśmy dziennikarzami czy nie.
  Panie Piotrze, trzymam za Pana kciuki. Ma Pan wspaniałą żonę, dzieci. Proszę walczyć o siebie.

 • Gość pisze:

  Straciłam szacunek dla p. Doroty Wellman.

 • Gość pisze:

  Ten wywiad byl okropny ja czulam sie niekonfortowo ogladajac go. Czlowiek zostal ukarany przez prawo kropka.
  Chcial sie wytlumaczyc a zostal skopany na oczach milionow . To tak sie traktuje ludzi chorych na depresje?
  W tym wywiadzie wyszlo szydlo z worka wcale nie jestescie tacy mili,wyluzowani,zartownisie .

 • Gosia pisze:

  Na tym polega dziennikarstwo że zadaje się pytania więc brawo Wellman

 • Gość ika pisze:

  Komentarz wycięty?Cenzura

 • Gość ika pisze:

  Najpierw było łamanie prawa a potem depresja.Na to pierwsze odpowie konsekwencjami.Cale lata kpił sobie z prawa,pouczał innych.A depresję niezależnie od przyczyny musi leczyć.Nie oglądałam wywiadu,ale zgadzając się na niego na co liczył.Ze koledzy będą mu współczuć, znajdą usprawiedliwienie na to co zrobił?A koledzy takim poprowadzeniem wywiadu co chcieli udowodnić?Poniżając kolegę na oczach milionów widzów, chcieli podreperować wizerunek stacji.Stacji w/G nich jedynej uczciwej,nieskazitelnej,prawdomównej.Obrzydliwe.Zlinczowali swojego kolegę,dla poniesienia własnych korzyści wizerunkowych.Nie lubię Kraśki,nie oglądam DDTVN ,ale na zasadzie nie czyn drugiemu co tobie nie mile-oni nie powinni go zaproszać on nie powinien zaproszenia przyjąć. Najważniejsze jest aby sądy zadziałały jak należy-była wina musi być odpowiednią kara.Niezależnie czy sprawca to Kraśko,Najsztub czy inny celebryta.A wiemy w jakiej stacji broni się sędziów, z kim sędziowie chodzili na więcej a nie mogą tego robić!Sędziowie mówią o łamaniu praworządności a sami to robią.Karzą za ukradzionego wafelka a unieinniają za zabicie pieszej na przejściu,bo ona za szybko weszła na pasy!A kierowca też ponoć z zakazem prowadzenia samochodu.Kpina z nas wszystkich

 • Gość pisze:

  Super dziennikarz i to najważniejsze, ale smutne bo to juz trzeci który popadł w niełaskę

 • Księgowa pisze:

  Powiedział dlaczego nie płacił podatku… Dajesz dokumenty do biura podatkowego to liczysz na to że ktoś zrobi to rzetelnie bo za to mu płacisz przecież… Ale niestety potem Ty bekasz jako podatnik a nie biuro…

 • Gość pisze:

  Żenada, jeśli koledzy po fachu sami sobie są wilkami. Pani Doroto, to było słabe.

 • Łukasz ze Szczecina pisze:

  No i bardzo dobrze, przynajmniej jemu się oberwało. Bo m.in. zgniłek Najsztub dalej jest świętą krową.

  • Gośćmecenas hop hop pisze:

   Przyjdzie kryska i na Najsztubka, po prostu kosa jeszcze nie trafiła na swój kamień.

 • Gość pisze:

  Panie Piotrze czekamy na pana

 • Ela pisze:

  Myślę ,że cały ten TVN to ludzie , albo nadludzie, dlatego drwią z innych.

  • Ula pisze:

   Myska że są lepsi od innych ale jak to są w większości dzieciaki komochow czy jakis patocelebrytow to nie dziwi

 • Gośćdanusia pisze:

  Powodzenia Panie Piotrze
  Trzymam kciuki żeby wszystko wróciło do noalnosci
  Jest Pan perfekcyjnym dziennikarzem

 • Anna pisze:

  Kazdy popelnia bledy, on za swoje zaplacil darujcie sobie to ocenianie, wspanialy dziennikarzem mam nadzieje ze wroci do pracy I wszystko sie ulozy, szybkiego powrotu do zdrowia

  • Gość pisze:

   Jestem tego samego zdania
   Jak wróci Pan Kraśko odlądalnośc w górę

  • Gość pisze:

   Też tak uważam,nie takie rzeczy były wybaczane innym znanym ludziom.Życzę zdrowia p.Piotrowi,wyjście z depresji ,to ciężka sprawa.

 • Gośćlulu pisze:

  nie dziwie się. że dostał depresji jak cała Polska się dowiedziała że jeździł bez uprawnień i nie płacił podatku, wstyd

  • Gość pisze:

   Panie pio

  • Gośćjurek pisze:

   Moje zdanie jest takie Krasko kpil z innych niszczyl innych a sam uwazal sie za bozyszcze nalezala mu sie nauczka na ktora sam zapracowal a z drugiej strony to teraz wiecej chyba zarabia niz w telewizji dziennie dziesiatki artykulow i zdjec o nim POwinien isc siedziec to recydywa

  • Gość pisze:

   Przewinienia pana Krasko , to pikus w porownaniu z tym co robi mafijny pisowski rzad pis, to jakos ludziom nie przeszkadza, ale znalazl sie koziol ofiarny, to jest okazja wylewania pomyj, raptem wszyscy tacy prawi , sprawiedliwi, uczciwi, bez win, a tak poza nawiasem tez bym nie placila podatkow na utrzymanie zlodzieji pisowskich
   .

  • Gość pisze:

   Ty na pewno jesteś chodzącym ideałem i nie popełniasz błedów…

  • irena pisze:

   Gość – to Krasko uczył się kantow od PISu czy co? Czy jak PIS robi kanty to znaczy że wszyscy mogą i powinni robić kanty? Wyjaśnij jak możesz PLS

  • Gość pisze:

   Za duzo wymagalam od siebie bo mialam ojca inzyniera i uwazalam ze to zobowiazuje. Teraz nikt nie zwraca uwagi na to , jak powinien sie zachowywac ze wzgledu na funkcje i miejsce w spoleczenstwie, nie wiąże. Nikt sie nie zastanawia nad tym , ze jako np.bliska osoba kogoś waznego powinien sie stosownie zachowywać, czy ma prawo kogos pouczac czy dyscyplinowac sam lamiac prawo czy zadady.

  • Gośćdo jurka pisze:

   Ty patrz na siebie bo jeszcze mozesz taka wtope w zyciu zaliczyc ze sie zdziwisz. Moze sie czegos wtedy nauczysz jak na ciebie beda pluc.

×