Projektant gwiazd ma raka IV stopnia. Pilnie potrzebuje pieniędzy na leczenie. Ruszyła internetowa zbiórka

Piotr Krajewski ma raka

Piotr Krajewski ma raka

Piotr Krajewski ma raka. Znany projektant mody kilka miesięcy temu usłyszał od lekarzy druzgocącą diagnozę. W ciężkim czasie największym wsparciem jest dla niego była żona – Ewa, która poinformowała media o zbiórce pieniędzy na leczenie.

Piotr Krajewski to projektant i malarz, który jest znany ze swoich kontrowersyjnych i nieco szokujących decyzji. Na swoim koncie ma już kilka skandali, o których było bardzo głośno w mediach plotkarskich. Słynie też z ogromnej szczerości i tego, że nie lubi owijać w bawełnę. Dotychczas pracował z całą plejadą gwiazd. Ubierał m.in. Edytę Herbuś, Annę Dereszowską, Anię Samusionek, a nawet przygotował eurowizyjną kreację dla Isis Gee.

Ostatnio o Piotrze znowu jest głośno. Jednak nie za sprawą jego twórczości, a złego stanu zdrowia. W maju zeszłego roku projektant został napadnięty na jednej z ulic w Gdyni i bardzo brutalnie pobity. Napastnicy prawdopodobnie zaatakowali go dlatego, że został przez nich uznany za geja. Piotr doznał bardzo poważnych uszkodzeń ciała. Miał uraz głowy, połamane kości czaszki, liczne krwiaki i wybite zęby. Cudem uniknął śmierci. Lekarze bardzo długo walczyli o jego życie, a później zdrowie.

Piotr Krajewski ma raka. Ruszyła zbiórka pieniędzy na leczenie

Po brutalnym pobiciu mężczyzna przez bardzo długi czas nie mógł dojść do siebie. Po wyjściu ze szpitala wymagającym stałej opieki projektantem zajęła się jego była żona Ewa. Gdyby nie jej pomoc, trafiłby do domu opieki. Tuż przed zeszłorocznymi świętami Bożego Narodzenia mężczyzna ponownie źle się poczuł. Jednak to, co usłyszał od lekarzy, nie napawało optymizmem.

Rak drobnokomórkowy płuc, oskrzeli, trzustki, wątroby i tchawicy. Nie mogłam pozwolić mu na to, aby się załamał. Nie było łatwo. No cóż, przez wiele lat pomagaliśmy chorym na raka. Mówiliśmy: „Rak to nie wyrok”… Dziś Piotr sam potrzebuje pomocy.

Ewa uruchomiła wirtualną zbiórkę pieniędzy. Piotr potrzebuje 80 tysięcy złotych na leczenie. Mężczyzna walczy „z paskudnym, złośliwym rakiem płuc drobnokomórkowym IV stopnia”. Zainteresowani mogą wesprzeć go tutaj.

Niestety, leki, które bierze, trzeba kupować poza granicami kraju i nierefundowane dlatego założyłam konto na pomagamy.pl dla Krajewskiego – mówi w rozmowie z Super Expressem była żona Piotra.

Piotr Krajewski ma raka

Piotr Krajewski ma raka

Mimo że małżonkowie rozwiedli się po 15 latach wspólnego życia, to Ewa nie wyobraża sobie, że mogłaby zostawić Piotra w tak trudnej sytuacji. To ona jest dla niego największym wsparciem.

Prawdziwa miłość jest wieczna, przyjaźń między nami nie jest porównywalna z miłością. Jest tak wielka i myślę, że uczucie przyjaźni jest większe od miłości. Pomimo naszego rozstania, nie spotkałam przez 40 lat drugiego człowieka, który pomimo wszystko, ma w sobie tyle miłości do świata i ludzi. Siły wiary i pozytywnego nastawienia – dodaje Ewa.

Ewa i Piotr poznali się w liceum wieczorowym dla dorosłych. Po dwóch tygodniach znajomości byli już małżeństwem.

Piotr nigdy nie ukrywał i nie grał kogoś, kim nie jest. Jego szczerość i wrażliwość ujęła mnie za serce… To była po prostu miłość, przyciągnęliśmy się jak magnes.

Choć ich związek zakończył się, to miłość i przyjaźń przetrwała nawet rozwód. Ewie życzymy dużo siły, a Piotrowi szybkiego powrotu do zdrowia.


Piotr Krajewski i Ewa Krajewska

Piotr Krajewski i Ewa Krajewska

Piotr Krajewski i Ewa Krajewska

Piotr Krajewski i Ewa Krajewska

Piotr Krajewski i Ewa Krajewska

Piotr Krajewski i Ewa Krajewska

Komentarze

  • eryk pisze:

    Przy takim rodzaju nowotworów, jak do tej pory , nie ma żadnych skutecznych leków !!!! I prosze nie sugerowac sie— zagranicą !!!! Juz na jednego aktora z Klanu zbierano !!! Nie ma sensu namawiac ludzi do składek !!! Ta choroba jest nie uleczalna !!!!!! Tylko leczenie paliatywne !!!! Leczenie w polsce, jest darmowe !!!!

  • GośćByann pisze:

    Przykro mi ale czarne leczenie za miliony zu nie pomoze….tak trzustki i Lucky jednoczesnie….wyrazy wspolczucia na taka trzustki nie ma mocnych

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×