Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Nie żyje 31-letni gwiazdor „Bitwy na głosy”. Przegrał walkę z chorobąPiotr Jacyno nie żyje

Smutne wiadomości płyną do nas z Malborka. Nie żyje Piotr Jacyno, którego doskonale pamiętają widzowie Bitwy na głosy. Wokalista zmarł dzisiaj o godzinie 11.00. Miał 31 lat. Przyczyną śmierci była ostra białaczka limfoblastyczna, z którą walczył od ponad roku.

Chcę Wam powiedzieć, że Piotr Jacyno odszedł dziś o godzinie 11… – smutny wpis pojawił się na profilu drużyny Ryszarda Rynkowskiego z „Bitwy na głosy”

Zobacz: Edyta Górniak pogrążona w żałobie! Zmarła bliska jej osoba

Piotr Jacyno w Bitwie na głosy

Piotr Jacyno przez przyjaciół nazywany był „Boczkiem”. Jego pasją była muzyka, o czym chętnie opowiadał w każdej rozmowie. Popis swoich umiejętności wokalnych zaprezentował w finale wykonując przebój Sen o Victorii zespołu Dżem. Zbigniewowi Zamachowskiemu zabrakło słów.

Są takie chwile, gdy mówić się nie powinno. To jest właśnie taka chwila

Wtórowała mu Alicja Węgorzewska:

Wszystko tam znalazłam. Zrozumienie tekstu i szacunek dla publiczności. Cieszę się, że tu jesteś, bo spełniasz swoje marzenia

Jacyno po Bitwie na głosy dostał od Ryszarda Rynkowskiego nową gitarę akustyczną. Marzył o nagraniu własnej płyty. Niestety, życie napisało inny scenariusz.

Zobacz: Nie żyje wielka gwiazda. Leonardo DiCaprio poruszony jej odejściem: „Była najlepszą mamą”

Piotr Jacyno zmarł. Na co chorował?

Piotr Jacyno zmarł. Na co chorował?

Piotr Jacyno w Bitwie na głosy (pierwszy z prawej)

Piotr Jacyno w Bitwie na głosy (pierwszy z prawej)

Piotr Jacyno nie żyje

Piotr Jacyno nie żyje

Czy oglądałeś/aś Bitwę na głosy?Komentarzy: 2


Krzysiek W | 5 kwietnia 2017, 08:14

Ogladałem program Bitwa na głosy pardzo polubiłem śpiew Piotra. Za szybko odszedł Piotrku odpoczywaj w spokoju u boku Boga


kolezankaaa | 4 kwietnia 2017, 09:43

Kolega odszedl za szybko pamietam Piotra z szkolnej lawki wspanialy glos mial dzieki Piotrowi nasza szkola wygrywala konkursy muzyczne niech sobie wspoczywa sobie.


Dodaj komentarz
×