Piotr Gessler nie żyje. Zmarł mąż Magdy Gessler i tata Lary: „Odszedł mój najlepszy przyjaciel”

Piotr Gessler nie żyje

Piotr Gessler nie żyje, o czym na Instagramie poinformowała jego córka Lara Gessler. Opublikowała archiwalne zdjęcia, w których podpisie przekazała smutne wieści. Internauci składają kondolencje.

Piotr Gessler urodził się w 1958 r. Był drugim mężem Magdy Gessler. Wcześniej był związany z Martą Gessler, z którą doczekał się syna Mikołaja. Piotr nie udzielał się medialnie, stronił też od branżowych imprez. Zamiast na nich, skupiał się na biznesach. Po rozstaniu z gwiazdą Kuchennych rewolucji zostawił jej restaurację U Fukiera. 

Piotr Gessler nie żyje. Lara Gessler przekazała smutne wieści

Chociaż Gessler stronił od tzw. ścianek, raz na jakiś czas w sieci pojawiały się jego nowe zdjęcia. Tak było m.in. w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Wówczas Lara Gessler pochwaliła się wyjątkowymi fotografiami. Restaurator znajduje się na nich w towarzystwie swojej uroczej wnuczki Neny.

W piątek to także Lara Gessler podzieliła się z internautami smutnymi wiadomościami. Opublikowała dwa czarno-białe zdjęcia, na których pozuje z ojcem. Poinformowała, że Piotr Gessler zmarł w nocy z czwartku na piątek:

Dziś w nocy odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham Cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia Tato.

Gwiazdy żegnają Piotra Gesslera

Internauci, wśród których nie brakuje gwiazd, składają Larze Gessler i jej bliskim kondolencje:

  • Zosia Zborowska: Przytulam Was bardzo mocno. Trzymajcie się.
  • Agata Rubik: Trzymajcie się, tata będzie z Wami zawsze.
  • Joanna Koroniewska: Ogromne wyrazy współczucia.
  • Gabi Drzewiecka: Strasznie mi przykro. Lara, trzymaj się, wyrazy współczucia
  • Magda Steczkowska: Tulę mocno do serca.
  • Ewa Szabatin: Tak bardzo mi przykro kochana. Trzymaj się Lara. Wyrazy współczucia.
  • Marta Wierzbicka: Lara współczuję, trzymaj się mocno.
  • Magdalena Lamparska: Bardzo współczuję Lari. Ściskam najmocniej.
  • Marta Kuligowska: Przytulam mocno i współczuję.

Ojczyma pożegnał też Tadeusz Müller, który udostępnił poruszający wpis na Instagramie:

Niestety odszedł mój ojczym, tata, cudowny facet! To dla mnie olbrzymia strata. W najważniejszym okresie życia zastępował mojego ojca, przy jego boku mieliśmy wspaniałe dzieciństwo z Larą. Wrażliwy, empatyczny i troskliwy człowiek, genialny cukiernik i restaurator. Wielbiciel kotów, Hiszpanii i Jamesa Bonda. Pozostawił wpatrzone w niego i kochające trzy kobiety dla, których to najtrudniejszy czas z jakim przyszło się zmierzyć. Trzymajcie się dziewczyny!

Także Magda Gessler skomentowała te doniesienia. Dodała krótki i wzruszający wpis, o czym pisaliśmy tutaj.

Kiedy Piotr Gessler i Magda Gessler się poznali?

Magda Gessler swojego przyszłego męża Piotra poznała w latach 90. Wówczas wróciła do Polski po śmierci Volkharta. Towarzyszył jej syn Tadeusz.

Magda najpierw spotkała Adama Gesslera i umówiła się z nim na randkę. Mężczyzna ostatecznie nie pojawił się na spotkaniu. Wtedy zainteresował się nią Piotr. Wystarczyło kilka godzin, by się w sobie zakochali. Na przeszkodzie stała im Marta, ówczesna żona Piotra. Restaurator postanowił się z nią rozwieść.

Zakochani doczekali się córki Lary, która urodziła się w 1989 roku. Sześć lat później stanęli na ślubnym kobiercu. Na co dzień skupiali się na rozkręcaniu restauracyjnego biznesu. Gdy wydawało się, że czeka ich pasmo sukcesów, ich relacja zaczęła się psuć. Po pewnym czasie postanowili zakończyć swój związek:

Robiłam to, co kochałam. I byłam z człowiekiem, który mi podał rękę w trudnym momencie, po śmierci mojego męża. Kiedy zostałam sama z synem. Piotr stał się dla niego ojcem. To bardzo porządny człowiek. I dobry — zdradziła po latach w jednym z wywiadów Gessler.

Po rozstaniu z Piotrem Magda została właścicielką U Fukiera. Czy Gesslerowie byli po rozwodzie? Jakiś czas temu Na żywo przekonywało, że do niego nie doszło:

Rozwód i podział majątku to skomplikowana operacja, do której ona wciąż nie ma głowy – mówiła tygodnikowi znajoma Gessler.

Lara Gessler o relacjach z ojcem Piotrem Gesslerem

Chociaż Magda Gessler i Piotr Gessler rozstali się wiele lat temu, byli obecni w życiu córki. Gdy ich drogi się rozeszły Lara miała 9 lat. Zamieszkała z tatą:

Poniekąd uratowało mnie rozstanie rodziców. Bałam się, że będę musiała wskazywać, z kim chce być, ale tak się nie stało. Tato był dla mnie naturalnym wyborem. Mama przekierowała swoje życie w inną stronę. Przede wszystkim bardzo skupiła się na pracy. Myślę, że chyba wiedziała, co jest dla mnie lepsze — komentowała w wywiadzie dla Urody Życia w 2018 r.

Kilka lat temu Lara Gessler w rozmowie z Jastrząb Post przyznała, że jest „córeczką tatusia”:

Cały czas jestem córeczką tatusia. Tata jest moim drugim sumieniem, więc wszystko co do czego mam wątpliwości go pytam, a jednocześnie jest w ogóle nie oceniający. A ostatnio miał 60 urodziny. Zaryglował się w domu, nawet nie chciał za bardzo z nikim gadać. Chyba nie przeżył tego najlepiej. No cóż, każdy ma chyba taki wiek, który dla niego jest jakiś trudniejszy, czy takie urodziny, które są trudniejsze – wyznała Lara w rozmowie z naszą reporterką.

Wspomniane wideo możecie zobaczyć poniżej.

 


Magda Gessler i Piotr Gessler

Magda Gessler, Lara Gessler i Piotr Gessler

Magda Gessler i Piotr Gessler w 1996 r.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×