Piotr Gąsowski ZOSTAJE w Unii. Dodał zdjęcie ze słonecznego miejsca. Tak wypoczywa prowadzący „Twoja twarz brzmi znajomo”

scena z: Piotr Gąsowski, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Piotr Gąsowski podzielił się relacją z zagranicznych wakacji. Jednocześnie zdradził swoje sympatie polityczne. Gdzie wypoczywa gwiazdor?

Piotr Gąsowski to jeden z najpopularniejszych aktorów i prezenterów telewizyjnych w kraju. Mogliśmy go oglądać m.in. w Daleko od noszyPanu Tadeuszu, Złocie dezerterówPrzedwiośniuŚwiecie według Kiepskich. Gąsowski prowadził też Taniec z gwiazdami Zakręconych. Obecnie możemy podziwiać go w Twoja twarz brzmi znajomo. Prezenter we wrześniu ogłosił rezygnację z prowadzenia mediów społecznościowych. Dlaczego? Spotkał się z falą hejtu po tym, gdy stanął w obronie Beaty Kozidrak.

Czy naprawdę jesteśmy tak okrutni, żeby kopać leżącego, a w tym przypadku leżącą? A może chcemy wsadzić Beatę K. do więzienia na dwa lata?! A może publiczne ukamienowanie czy publiczna chłosta sprawi nam radość?! – napisał na Instagramie.

Wkrótce potem hejterzy internetowi zasypali go inwektywami – prezenter został określony mianem „idioty”, „ch***”, „śmiecia” czy „wieprza”. Internauci nie szczędzili inwektyw. Atakowany Gąsowski chwilowo zrezygnował z Instagrama.

Ja w swoim ostatnim poście mówiłem tylko o prawie człowieka do odpokutowania i do naprawy swoich złych czynów. Nigdy tych czynów nie broniłem, a i tak jestem atakowany, że je bronię. (…) Zwijam się – ogłosił.

Na szczęście, Gąsowski szybko wycofał się ze wcześniejszej deklaracji i – mimo ataków hejterów – zdecydował się powrócić do prowadzenia profili w mediach społecznościowych. Najnowszym zdjęciem celebryty jest te wykonane na zagranicznych wakacjach. Gdzie wypoczywa prezenter?

Piotr Gąsowski wyjawia swoje sympatie polityczne w trakcie zagranicznych wakacji. Gdzie wypoczywa?

Piotr Gąsowski wyjawił, że przebywa aktualnie na południu Hiszpanii – w miejscowości Fuengirola na wybrzeżu Costa del Sol (Andaluzja). Na zdjęciu z tego miejsca pozował w białej koszuli i w ciemnych okularach przeciwsłonecznych. W jego tle widać nagrzane słońcem wody Morza Śródziemnego. W opisie zdjęcia celebryta odważnie zadeklarował swoje poglądy polityczne.

Piątek, Piąteczek , Piątunio, a ja wciąż cieszę się Unią!!! (europejską) czego i Wam, kochani, życzę!!!!💪Przesyłam moc słońca i energii z hiszpańskiego Costa del Sol!!! Jakieś plany na weekend?! – napisał.

Jak widać, Gąsowski popiera dalszą obecność Polski w Unii Europejskiej i sprzeciwia się planom polexitu lub osłabienia naszej pozycji we wspólnocie. Wpis stanowi oczywiste nawiązanie do ostatniego wyroku Trybunału Konstytucyjnego Julii Przyłębskiej ws. niezgodności niektórych przepisów Traktatu o Unii Europejskiej z polską ustawą zasadniczą.

Sprawa wyroku Trybunału Konstytucyjnego dzieli Polaków

Piotr Gąsowski ze swoimi poglądami znajduje się w wyraźnej opozycji do Pawła Kukiza, który zdaje się bronić nowego wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Lider Kukiz’15 przekonuje, że do żadnego polexitu nie dojdzie. „Totalna opozycja” – jak polityk określa PO – ma tylko straszyć jego groźbą, aby mobilizować własny elektorat.

Żeby choć trochę dać odpór tej histerii – żadnego „polexitu” nie będzie, bo UE sama nas wyrzucić nie może. Nie ma bowiem ani przepisów ani procedur, które umożliwiają „wyrzucenie” państwa- członka UE. Państwo może opuścić wspólnotę jedynie na własne życzenie ( art.50 Traktatu Lisbońskiego). Ale żeby np. władze Polski taką decyzję podjęły (o opuszczeniu UE), to musiałaby zostać ona zaakceptowana przez Polaków w drodze referendum. Wystarczy zaś popatrzeć na sondaże (ilu Polaków jest „za” członkostwem w UE a ilu przeciw), by zauważyć, że taka ewentualna wola władz zostałaby obalona wolą Obywateli – napisał prawicowy polityk.

A wy co myślicie na temat ostatnich zawirowań związanych z kryzysem wokół Unii Europejskiej?


Piotr Gąsowski. Zdjęcie z Instagrama

Piotr Gąsowski. Zdjęcie z Instagrama

Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski

Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Piotr Gąsowski wzruszony występem

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Piotr Gąsowski wzruszony występem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×