Piotr Gąsowski ma problemy podczas podróży do Gwatemali. „Jestem zły”. Już pierwszego dnia pojawiły się komplikacje

Piotr Gąsowski

Piotr Gąsowski

Piotr Gąsowski pochwalił się w social mediach relacją z podróży do Gwatemali. Już pierwszego dnia pobytu napotkał w tym miejscu poważne problemy. Co się stało?

Piotr Gąsowski to jedna z najbardziej znanych twarzy w show-biznesie. Jest on człowiekiem wszechstronnie utalentowanym i sprawdza się w najróżniejszych sytuacjach. Wspaniale czuje się przed kamerami jako aktor, występuje na deskach teatru, uwielbia śpiewać, ale w ostatnim czasie umila widzom czas, pojawiając się w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Tam już od pierwszego odcinka wciela się w rolę gospodarza, w czym towarzyszy mu Maciej Dowbor. W każdej kolejnej odsłonie oni również zmieniają się w gwiazdy sceny muzycznej i tym akcentem rozpoczynają muzyczne show.

Piotr poza tym, że uwielbia być przed kamerą, to kocha też podróżować. Jest bardzo aktywny na Instagramie, gdzie chętnie relacjonuje swoje wyjazdy. Podczas ostatniego z nich pojawiły się spore problemy.

Piotr Gąsowski ma problemy podczas wyjazdu do Gwatemali

Piotr Gąsowski jest bardzo aktywnym użytkownikiem Instagrama. Jego profil obserwuje 85,8 tys. internautów. Znajdą tam oni sporo ciekawostek dotyczących kulis jego pracy, a także życia prywatnego. Wiadomo, że gdy tylko pozwala mu na to czas, gwiazdor stara się przeznaczać go na podróże po świecie. Zwiedził już całkiem spory kawałek globu, czym chętnie chwali się w sieci. Ostatnio zdecydował się na wyjazd do Gwatemali.

Piotr pochwalił się na swoim koncie tym, że po 25 godzinach podróży udało mu się w końcu dostać do miejsca przeznaczenia. Musiał lecieć aż trzema różnymi samolotami, a na koniec odbyć podróż samochodem.

Kochani! Dotarłem na miejsce! Zajęło mi to i Maćkowi @maciejtruskolaski aż 25 godzin , 3 przeloty, 3 odprawy, jazda samochodem itp. ale… było warto! Uwielbiam tak zwiedzać świat! Bez żadnych wielkich planów! Kupujesz bilet i … jazda! Zatrzymujesz się gdzie Cię coś zachwyci bądź zainteresuje , jesz tam gdzie Ci ładnie zapachnie, uciekasz z jakiegoś miejsca , jak Ci się coś nie spodoba! Pełna wolność zwiedzania ! Nie wiem gdzie będę jutro ani gdzie będę spał ! Po prostu wolny jak ptak! I szczęśliwy!  – napisał.

Piotr zaprosił również fanów na transmisję live z miejsca swojego pobytu. Niestety nie wszystko poszło po jego myśli.

Nie uwierzycie, co mi się wydarzyło. Nie zapisał się mój live podróżniczy, mój live z Antiguy jestem zły. Nie moja wina, próbowałem na wszystkie sposoby, coś się tutaj po prostu zacięło. Będę zapisywał kolejne – mówi na nagraniu, które udostępnił na Instastory.

Piotr nie ukrywał swojej złości, ponieważ bardzo chciał połączyć się z fanami i opowiedzieć o wyjeździe. Nie pozostaje nic innego jak czekać na kolejne relacje z emocjonującej podróży.


kskskdkkdkdskmksksksdkd
dmkdkdkld

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×