Piotr Gąsowski wspomina Zbigniewa Wodeckiego. Pokazał zdjęcia ze wspólnych wakacji. Po przyjacielu została mu nietypowa pamiątka

Piotr Gąsowski

Piotr Gąsowski

Piotr Gąsowski postanowił uczcić pamięć Zbigniewa Wodeckiego. Artystka kilka dni temu obchodziłby 71. urodziny. Prowadzący Twoja Twarz Brzmi Znajomo podzielił się z internautami ciekawą anegdotą i niepublikowanymi wcześniej zdjęciami z przyjacielem. Została mu po nim nietypowa pamiątka. 

Piotr Gąsowski jest bardzo aktywnym użytkownikiem social mediów. Aktor i prezenter na bieżąco informuje fanów o tym, co dzieje się w jego życiu prywatnym i zawodowym. Przez ostatnich kilka lat znakomicie wciela się on w rolę prowadzącego show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W zawodzie prezentera sprawdza się świetnie, a widzowie mogli go oglądać jako gospodarza takich programów jak: Taniec z Gwiazdami czy Kalambury. Każdy format z jego udziałem cieszy się sporą popularnością.

Gąsowski nigdy nie porzucił jednak sceny, ponieważ doskonale czuje się w roli artysty kabaretowego. Jest dosłownie urodzonym showmanem, co zdecydowanie widać, gdy pojawia się przed publicznością. Świetnie radzi sobie także jako wokalista. Jego występy zawsze są nagradzane gromkimi brawami i owacjami na stojąco. Na swoim koncie w social mediach postanowił ostatnio wspomnieć jeden z niezapomnianych wyjazdów służbowych. Razem z grupą artystów wyjechał kilka lat temu do USA. Towarzyszył mu także Zbigniew Wodecki.

Piotr Gąsowski ma nietypową pamiątkę po Zbigniewie Wodeckim

Piotr Gąsowski postanowił wrócić pamięcią do wydarzeń sprzed kilku lat. Wspominał wyjazd do USA, podczas którego towarzyszył mu Robert Rozmus, Dariusz Staśkiewicz oraz Zbigniew Wodecki. Kilka dni temu ostatni z wymienionych obchodziłby swoje 71. urodziny. Wokalista zmarł 22 maja 2017 w wieku 67 lat. Przyczyną śmierci był udar mózgu.

Fani, rodzina i przyjaciele muzyka nadal nie mogą pogodzić się z jego śmiercią. Piotr w rocznicę jego urodzin postanowił zdradzić fanom pewną anegdotkę z ich wspólnej podróży do Stanów Zjednoczonych, a także pochwalił się kadrami z plaży na Florydzie.

Uwielbiam te zdjęcia… Floryda, Pompano Beach , w przerwie naszej amerykańsko-kanadyjskiej trasy koncertowej… Zbysiu, Rozi, Darek i ja…Byliśmy tacy radośni i szczęśliwi… – zaczął swój wpis.

Prowadzący TTBZ postanowił zdradzić fanom, jak doszło do powstania tego zdjęcia. Okazuje się, że pomysłodawcą tego pamiątkowego kadru był Zbigniew Wodecki.

To był pomysł Zbyszka, żeby kupić te kąpielówki w plażowym sklepie i zrobić sobie wspólne zdjęcie! To był cały Zbyszek! Dowcipny i z dystansem do siebie i do życia.

Gąsowski wyjawił także, że owe kąpielówki z amerykańską flagą, które należały do Zbyszka nadal ma w swoim domu. Niestety zabrakło mu czasu, by oddać je przyjacielowi.

A te jego „amerykańskie” kąpielówki… ciągle mam w szufladzie! Zapomniał je wziąć z domu naszych wspólnych przyjaciół , Miry i Jurka , na Florydzie , a ja z kolei byłem tam znowu parę miesięcy później , więc zabrałem je do Polski… I najpierw zapomniałem je Zbysiowi oddać a potem…nie zdążyłem mu ich oddać… Dzisiaj Zbysiu kończyłby 71 lat… A my cały czas wspominamy i tęsknimy…I kochamy… Zbysiu…

Pomimo upływu lat pamięć o Zbigniewie Wodeckim nadal jest żywa. Wszystko za sprawą utworów i kompozycji, które po sobie pozostawił, ale także pięknych wspomnień, które cały czas publikują przyjaciele.


Piotr Gąsowski, Zbigniew Wodecki, Dariusz Staśkiewicz, Robert Rozmus

Piotr Gąsowski, Zbigniew Wodecki, Dariusz Staśkiewicz, Robert Rozmus

Piotr Gąsowski, Zbigniew Wodecki, Dariusz Staśkiewicz, Robert Rozmus

Piotr Gąsowski, Zbigniew Wodecki, Dariusz Staśkiewicz, Robert Rozmus

SMS Piotra Gąsowskiego do Zbigniewa Wodeckiego

SMS Piotra Gąsowskiego do Zbigniewa Wodeckiego

Komentarze

 • HalinkaGość pisze:

  Umieją sie cieszyc

 • Gośćmaria pisze:

  Najgorszy człowiek to ta Ewa Krawczyk,
  Teraz nagle otwiera serce przed junior bo ma strach ,że syn biologiczny dostanieajatek…więc nie daj jej się przekabacić…idź do prawnika koniecznie..

 • Gośćjan pisze:

  Pan Zbigniew Wodecki to był gość..wspaniały,kulturalny i grzeczny…nie wspominając o jego wspaniałym głosie i grze na skrzypcach..a tutaj o nim cisza a wszędzie ten Krawczyk się pojawią gość bez kultury bez miłości do syna…nic takiego…a teraz ta głupia Ewa zgrywa dobra osobę? To zła manipulantką…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×