Szukaj

Mocny powrót Ryśka z Klanu! Wystąpił w reklamie ketchupu. Fani pokładają się ze śmiechu

Piotr Cyrwus w reklamie ketchupu

Piotr Cyrwus w reklamie ketchupu

Piotr Cyrwus wystąpił w reklamie ketchupu, która w błyskawicznym tempie podbija sieć. Internauci nie ukrywają swojego zaskoczenia.

Piotr Cyrwus od lat jest związany z aktorstwem. W 1985 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Od tego momentu zapisał na swoim koncie mnóstwo ról. Wśród nich warto wspomnieć produkcje takie jak m.in. Pan Tadeusz, Ekstradycja 2 czy film o Zenku Martyniuku.

Chociaż Cyrwus ma bogate doświadczenie aktorskie, popularność przyniosła mu rola Ryśka Lubicza w serialu Klanw którą wcielał się aż piętnaście lat. Pomimo upływy czasu nadal jest z nią utożsamiany. Dlaczego aktor z niej zrezygnował? W jednym z wywiadów zdradził, że chciał zerwać z siebie łatkę tej postaci, a także nieco zmienić wizerunek:

Zawsze chciałem mieć dłuższe włosy, ale Paweł Karpiński, producent „Klanu”, uważał, że Ryszard Lubicz powinien być starannie ogolony i elegancko ostrzyżony. I miał rację! Mogę więc powiedzieć, że zrezygnowałem z „Klanu”, żeby zapuścić włosy — powiedział w Twoim Styl.

Piotr Cyrwus w reklamie ketchupu. Jak wygląda?

Piotr bierze udział w różnych zawodowych projektach. Niedawno zagrał w filmie Reżysera Życia, gdzie pojawił się u boku Oliwii Bieniuk i Andrzeja Grabowskiego. Aktor jest także gwiazdą kampanii reklamowej marki jednego ketchupu. Do sieci właśnie trafił teledysk, który klimatem nawiązuje do lat 80.

Piotr Cyrwus jest obrany w kolorowy dres. Ma na sobie czerwone okulary i łańcuch. Gra na konsoli i nawołuje do mycia rąk przed jedzeniem, co może być nawiązaniem do obecnej sytuacji pandemicznej. W tym samym filmiku wymienia dania, do których można dodać ketchup.

Reklama w błyskawicznym tempie podbija internet. Chociaż trafiła do sieci zaledwie trzy dni temu, już obejrzało ją ponad 400 tysięcy widzów. Część z nich jest zachwycona reklamą, inna nie może ukryć zażenowania:

  • Chciałabym być kiedyś tak zachwycona Polską, jak dziś jestem zachwycona reklamą keczupu.
  • Jakie to jest złe. Aż mi się podoba.
  • Ten moment kiedy na YT wyświetla się reklama, a Ty oglądasz całą i szukasz jej później żeby obejrzeć więcej razy.
  • Co sie zobaczylo to sie nie od zobaczy.
  • Panie Piotrze dobra zmiana, dobry freak się z Pana zrobił po Klanie.

A Wam jak się podoba?


Piotr Cyrwus w reklamie ketchupu

Piotr Cyrwus w reklamie ketchupu

Piotr Cyrwus w reklamie ketchupu

Piotr Cyrwus w reklamie ketchupu

Piotr Cyrwus w reklamie ketchupu

Piotr Cyrwus w reklamie ketchupu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×