Piotr Cugowski pokazał syna w nowym teledysku. 9-latek to jego mała kopia

Piotr Cugowski

Piotr Cugowski

Piotr Cugowski pokazał syna Piotra juniora. Zadedykował mu piosenkę z nowej płyty. Utworowi towarzyszy piękny tekst.

Piotr Cugowski po zawieszeniu działalności zespołu Bracia rozpoczął karierę solową. W ubiegłym roku skończył 40 lat i postanowił nagrać pierwszą solową płytę. Nowe piosenki są bardzo osobiste.

Przy płycie solowej sam sobie jestem sterem, żeglarzem i okrętem, ewentualna krytyka spadnie więc wyłącznie na mnie. No ale po to jest płyta solowa, żeby wyrazić się muzycznie na własną rękę. Przy okazji pokazać się z innej strony. (…) Na pewno wchodzę w wiek, w którym można spojrzeć na swoje życie z jakiejś tam perspektywy. Z drugiej strony zakładam – i liczę – że jeszcze wiele przede mną. – mówił w Interii.

Żoną Piotra Cugowskiego jest dziennikarka telewizyjna – Eliza Tokarczyk. Ślub wzięli w 2008 roku. Dwa lata później na świat przyszedł ich syn – Piotr junior.

Piotr Cugowski pokazał syna i napisał piosenkę

Jedna z piosenek z nowego albumu Piotr Cugowskiego pt. Takich jak my nie znał świat, jest poświęcona jego synowi. Artysta w tekście przeprasza swojego synka, że nie ma dla niego czasu. Historia lubi się powtarzać. Piotr przez wiele lat miał wielkie pretensje do swojego ojca, właśnie z powodu zbyt małej ilości czasu, którą Krzysztof Cugowski poświęcał rodzinie.

Ta piosenka jest o relacjach z moim synem. On ma osiem i pół roku i bardziej niż muzyka interesuje go piłka nożna, jest świetnym piłkarzem. Kiedy mu ten utwór pierwszy raz puściłem, powiedział: „Fajnie, ale może napisz piosenkę, jak dobrze gram w piłę?”. Trochę się podłamałem [śmiech]. Ja tutaj z emocjami na wierzchu, a ten mi o kopaniu. Ale to utwór naprawdę mi bliski – mówił pól roku temu artysta.

Piosenka Takich jak my nie znał świat została kolejnym singlem z płyty 40. Spodobała się fanom na tyle, że wylądowała na samym szczycie listy przebojów radia RMF FM, a na YouTubie pojawił się klip, w którym Piotr Cugowski prezentuje zdjęcia swojego synka.

Ogromnie miło mi móc podzielić się z Wami produkcją, która powstała w domowych zaciszach kwarantanny. Lyric Video „Takich jak my nie znał świat” możecie już obejrzeć na YouTube. – zapowiedział premierę klipu na Instagramie wokalista.

Ciekawe, czy synek odziedziczył po ojcu tylko wygląd, czy także talent?


Piotr Cugowski z synem

Piotr Cugowski z synem

Piotr Cugowski z synem

Piotr Cugowski z synem

Piotr Cugowski z synem

Piotr Cugowski z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×