Piotr Balicki ma raka. Prezenter opowiedział o walce z chorobą w poruszającym wpisie. „Nie mam już sił”

Piotr Balicki

Piotr Balicki

Piotr Balicki zamieścił w social mediach bardzo poruszający wpis. Znany prezenter i konferansjer opowiedział o swojej walce z nowotworem. Rokowania nie są najlepsze. 

Piotr Balicki to prezenter współpracujący z kilkoma stacjami telewizyjnymi. Szerszej publiczności dał się poznać między innymi dzięki roli trenera w programie Mali Giganci. Od wielu lat pracuje jako lektor w programach telewizyjnych i radiowych. Jego głos jest doskonale znany z takich wielkich hitów jak: Taniec z Gwiazdami, Mam Talent, czy Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Doskonale czuje się także w roli konferansjera. Prowadzi różnego rodzaju imprezy i jest też reżyserem widowisk eventowych. Posiada w tym temacie ogromne doświadczenie, co widać, za każdym razem, gdy pojawia się przed publicznością i gośćmi dużych wydarzeń. Otacza ich swoim spokojem, ale daje też ogrom pozytywnej energii.

Dzięki pracy w mediach zdobył popularność, która szybko przeniosła się do sieci. W social mediach poinformował o smutnej diagnozie. Dowiedział się, że musi stoczyć walkę z nowotworem.

Piotr Balicki ma raka. Zamieścił w sieci poruszający wpis

Piotr jest bardzo aktywnym użytkownikiem social mediów. Z jego social mediów można się dowiedzieć, że nie tylko uwielbia swoją pracę, ponieważ zdjęcia zza kulis często pojawiają się na profilu, ale także, że kocha podróże. Jego ostatni wpis nie dotyczył żadnej z wymienionych rzeczy. Postanowił poinformować fanów, że walczy z nowotworem.

Bliżsi, Dalsi, Znajomi i Wy Kochani! Nie ma ma co dłużej udawać, robić szpagaty intelektualne kto wiedzieć powinien, a kto nie. Uciekać za parawany nieodczytanych niby wiadomości…
Nie mam niestety już sił, by ciagle opowiadać to samo. Może przez to, że dosłownie je straciłem. Czas by tajemnica Poliszynela, przestała nią być. To co napiszę, nie ma wywołać fali współczucia. Chcę tylko zatrzymać falę codziennych wiadomości w stylu „właśnie się dowiedziałam…” itp.

W obszernym poście opowiedział o tym, że nowotwór ma już przerzuty. Porównał chorobę do wilka, który nieproszony panoszy się po cudzym domu. Przyznał, że walka o zdrowie jest niezwykle trudna.

Otóż potwierdzam. Do mojego domku zwanego „ciałem”, wpadł wilk, ale postanowił nie pukać. Wlazł chamsko, rozsiadł się na kanapie i dość szybko zaczął się panoszyć i po łazience i po sypialni. A gdy wszedł do kuchni, potłukł naczynia. Schował się, a ja wstałem żeby sprawdzić co się stało. Było już trochę za późno. Bo wilk jest już na chacie, nie chce z niej wyjść, a ja zacząłem właśnie go gonić. Niestety skubaniec zna rozkład pomieszczeń i szybko się przemieszcza, a był podstępny i niesamowicie cichy. I tak pozostawił sporo sierści w różnych miejscach. Posprzątanie tego niestety nie jest już łatwe.

Obecnie prezenter znajduje się w centrum onkologii. Wyznał jednak fanom, że nie ma zamiaru się poddać i chociaż nie ma teraz sił na żarty, to walczy o to, aby nie opuściły go humor i uśmiechem, które są kluczem do szczęścia. Niestety rokowania nie są zbyt optymistyczne.

Mój dom to obecnie sala nr 2 gdzieś w Centrum Onkologii. Rozpocząłem dość brutalną walkę z wilkiem. Nie ma spektakularnie pozytywnych perspektyw. Ok pogodzę się z tym. Dlatego od dziś, pisząc właśnie ten konkretny post, chcę starać się wrócić do chociaż jednej jedynej rzeczy, której wilk mi nie odebrał, a która w moim życiu prowadziła mnie zawsze! Do POCZUCIA HUMORU.

Jego słowa mocno poruszyły internautów, ale także inne gwiazdy show-biznesu. Pod trudnym i osobistym wyznaniem pojawił się ogrom słów wsparcia, do których i my się przyłączamy. Mamy nadzieję, że Piotrowi uda się wygrać walkę z podstępną chorobą.


Piotr Balicki

Piotr Balicki

Piotr Balicki

Piotr Balicki

Piotr Balicki

Piotr Balicki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×