Szukaj

Nie zgadniecie, kto zaśpiewał na ślubie Piotra Adamczyka. Aktor zaszalał i wynajął wielką gwiazdę! Do sieci trafiło ich wspólne zdjęcie

Piotr Adamczyk wynajął gwiazdę disco polo na swój ślub

Piotr Adamczyk wynajął gwiazdę disco polo na swój ślub

Piotr Adamczyk dopiero co wziął ślub, a na jaw wychodzą już informacje, kto był główną atrakcją tego wieczoru. Charyzmatyczny piosenkarz disco polo właśnie opublikował zdjęcia z tego pięknego wydarzenia.

Piotr Adamczyk niedawno małą wpadką zdradził, że już nie jest singlem, a plotki o jego rozstaniu z Karoliną Szymczak okazały się być nieprawdziwe. Ceremonia miała się odbyć w tajemnicy i tak się stało. Na ślubie aktora pojawiła się tylko najbliższa rodzina. Nauczeni doświadczeniem, unikali zbędnego afiszowania się i obnoszenia publicznie ze swoją miłością, bo medialne plotki potrafią zniszczyć nawet najlepszy związek. Do tej pory młoda para nie potwierdziła oficjalnie swoich zaślubin, ale fakty mówią same za siebie.

Podczas tego skromnego przyjęcia goście bawili się świetnie i zeszli z parkietu dopiero nad ranem. Gwiazdą tego wieczoru był sam Radek Liszewski z zespołu Weekend. Co prawda zaśpiewał on na ślubie aktora, ale nie tym, z jego prawdziwą żoną! Piosenkarz wziął udział w nagraniach do komedii, w której Piotr Adamczyk i Anna Dereszowska biorą ślub!

Mayday będzie filmem opartym na podstawie sztuki teatralnej o tym samym tytule. Komedia opowiada o perypetiach taksówkarza, który lawiruje między kochającymi go małżonkami. Główny bohater to urodzony bigamista! Gdy mężczyzna ulega wypadkowi, stara się jakoś wybrnąć z tarapatów. Ściąga przy tym na siebie lawinę problemów, a wszystko pokazane jest w taki sposób, że popłaczecie się ze śmiechu.

Swoją drogą, ciekawe, czy Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak chcieliby mieć taką gwiazdę, jak Radosław Liszewski na swoim przyjęciu. Jesteśmy przekonani, że po oczepinach, Piotr chwyciłby mikrofon i sam zaśpiewał refren piosenki Ona tu jest i tańczy dla mnie, która dobija do 120 milionów odsłon na YouTubie.

Opublikowany przez Dorota Liszewska Środa, 31 lipca 2019

Zobacz: Wpadka na Instagramie Piotra Adamczyka! Właśnie potwierdził, że wziął ślub z piękną, młodszą o 19 lat aktorką!

Zobacz: Piotr Adamczyk już po ślubie! Jego żona wygląda jak aniołek Vicotria’s Secret! Kim jest śliczna Karolina?

Zobacz: Syn Radka Liszewskiego dostał na urodziny bardzo luksusowy prezent! Nawet Zenek Martyniuk nie miał takiego gestu!


Piotr Adamczyk i Radek Liszewski na planie filmu Mayday

Piotr Adamczyk i Radek Liszewski na planie filmu Mayday

Dorota Liszewska, żona Radka Liszewskiego na planie filmu Mayday

Dorota Liszewska, żona Radka Liszewskiego na planie filmu Mayday

Piotr Adamczyk i żona Radka Liszewskiego na planie filmu Mayday

Piotr Adamczyk i żona Radka Liszewskiego na planie filmu Mayday

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×