Szukaj

Ale WPADKA! Piotr Adamczyk zadebiutował w zagranicznym hicie, a produkcja… PRZEKRĘCIŁA jego nazwisko!

Piotr Adamczyk zaliczył wpadkę

Piotr Adamczyk zaliczył wpadkę

Amerykańska produkcja przekręciła nazwisko Piotra Adamczyka

Piotra Adamczyka bez wątpienia kojarzą wszyscy Polacy, których rodzime kino i telewizja interesują choćby w najmniejszym stopniu. Okrzyknięty największym amantem rodzimego ekranu aktor znany jest ze swoich ról w komediach romantycznych i często widujemy go na premierach najnowszych hitów w towarzystwie reszty obsady. Jego dorobek artystyczny jest naprawdę godny pozazdroszczenia, ale w Polsce osiągnął już wszystko co było możliwe. Nic więc dziwnego, że wyciąga ręce po więcej i próbuje sił w zagranicznych produkcjach.

Ostatnio spotkała go jednak nieprzyjemna niespodzianka ze strony produkcji serialu Odpowiednik, w którym zagrał. Serię możemy obejrzeć na HBO, a jeśli przyjrzymy się napisom końcowym, Adamczyk występuje w nich pod… pseudonimem. Od biedy tak można bowiem określić wpadkę producentów, którzy przekręcili nazwisko polskiej gwiazdy i ochrzcili go Adamcyzkiem. 

Choć pojawił się na ekranie tylko przez chwilę, a w jednym z odcinków nie dostał nawet żadnej kwestii, może pochwalić się scenami z samym J.K. Simmonsem, który jest niekwestionowaną gwiazdą show. Niestety, słodycz zwycięstwa trąci nieco goryczą spowodowaną niefrasobliwością pracodawców.

Wszystko wskazuje jednak na to, że pomimo niemiłego incydentu, Adamczyk przypadł amerykańskiej branży filmowej do gustu. Nie tylko pojawi się w kolejnych odcinkach Odpowiednika, ale również dostał rolę w telewizyjnej adaptacji powieści Imię Róży.

Myślicie, że zrobi za oceanem taką karierę jak w Polsce?

Dariuszowi Krupie puściły nerwy! Izabela Adamczyk jest przerażona!

Tylko u nas! Piotr Adamczyk nie miał litości dla Patryka Vegi. Jego filmy skwitował bardzo dosadnie: “Wolałbym żeby tego nie robił” [WIDEO]

To jest HIT! Piotr Adamczyk poprowadził teleturniej dla papieży. Zobaczcie jakie to było śmieszne [WIDEO]


Piotr Adamczyk i Kate Rozz - TeleKamery 2012

Piotr Adamczyk i Kate Rozz - TeleKamery 2012

Piotr Adamczyk - premiera filmu Narzeczony na niby

Piotr Adamczyk - premiera filmu Narzeczony na niby

Saturday Night Live Polska, pierwszy odcinek - Piotr Adamczyk

Saturday Night Live Polska, pierwszy odcinek - Piotr Adamczyk

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×