Szukaj

Piotr Adamczyk pochwalił się ślubnym zdjęciem! Przecieramy oczy z niedowierzania na widok jego żony…aktorki!

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak podobno wzięli ślub. Dzisiaj jednak aktor zaskoczył wszystkich, wstawiając na swój Instagram zdjęcie z żoną. Zobacz, jak zareagowali internauci. 
Piotr Adamczyk - ślub

Piotr Adamczyk - ślub

Piotr Adamczyk urodził się w Warszawie. Tam też ukończył szkołę filmową. Na dużym ekranie zadebiutował jako Krzyś w Uczniu diabła. Najbardziej znany jest z roli Karola Wojtyły w filmach Karol – człowiek, który został papieżem oraz Karol – papież, który pozostał człowiekiem. Często grywa także w komediach romantycznych, a także serialach. Dla wielu kobiet jest ideałem mężczyzny – im starszy tym bardziej męski. Która nie wzdychała – Och, Karol!?

Zobacz: Piotr Adamczyk kompletnie wyłysiał! Brak włosów zrekompensował sobie gęstą brodą. Wygląda jak drwal!

Adamczyk ma na koncie związki ze znanymi kobietami w polskim show-biznesie. Jednym z najgłośniejszych związków aktora z pewnością jest ten z Weroniką Rosati. Para była ze sobą prawie dwa lata, niestety ich związek zakończył się. Oprócz niej, łączony był też z Magdą Gessler, Anna Czartoryską, Kate Rozz czy Agnieszka Wagner. Tabloidy aż huczały od doniesień nowych kobietach Adamczyka.

Od jakiegoś czasu ucichło na temat jego związków i  życia prywatnego. Poznał Karolinę Szymczak i postanowił, że będzie to związek z dala od medialnego świata. Para podobno wzięła ślub. Uroczystość miała odbyć się w czerwcu. Panna młoda wyglądała, jak anioł.

Zobacz: Piotr Adamczyk już po ślubie! Jego żona wygląda jak aniołek Vicotria’s Secret! Kim jest śliczna Karolina?

A tu dziś na Instagramie, Adamczyk wstawia fotografię, na której jest z cudnej urody kobietą, ale nie jest to Karolina Szymczak!

Z moją wielokrotną żoną 😉 @weronikaksiazkiewicz #mayday #maydayfilm #maydaymovie #komedia #film #wedding #actorslife @samakina #wkinach #koniecstycznia – prowokacyjnie podpisał zdjęcie Adamczyk!

No i od razu wiemy, kim jest tajemnicza piękność! To Weronika Książkiewicz, która wielokrotnie już, w różnych produkcjach grała żonę bohaterów, kreowanych przez Adamczyka! Dobry żart. Jak komentowali obserwujący?

  • Jasiu? Nie bardzo rozumiem? –  napisała Anna Dereszowska.
  • Wyglądacie na taaakich szczęśliwych.
  • Jak wy wytrzymaliście razem, długich lat życia życzę.
  • Tyle szczęścia na zdjęciu! – ironizowali inni fani aktora.

Dlaczego takie komentarze? Zobaczcie sami.

Zobacz: Wielki sukces Piotra Adamczyka! Zagrał w amerykańskim serialu u boku boskiej Tea Leonii!


Piotr Adamczyk i Weronika Książkiewicz

Piotr Adamczyk i Weronika Książkiewicz

Piotr Adamczyk i żona Radka Liszewskiego na planie filmu Mayday

Piotr Adamczyk i żona Radka Liszewskiego na planie filmu Mayday

Piotr Adamczyk

Piotr Adamczyk

×