Szukaj

Piotr Adamczyk już po ślubie! Jego żona wygląda jak aniołek Vicotria’s Secret! Kim jest śliczna Karolina?

Piotr Adamczyk- ślub

Piotr Adamczyk- ślub

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak wzięli ślub! O szczegółach ceremonii poinformował portal Pudelek. Jak długo udało się im utrzymać radosną nowinę w sekrecie? Kim jest żona aktora?

Piotr Adamczyk urodził się 21 marca 1972 r. w Warszawie. Tam też ukończył szkołę filmową. Na dużym ekranie zadebiutował jako Krzyś w Uczniu diabła. Najbardziej znany jest z roli Karola Wojtyły w filmach Karol – człowiek, który został papieżem oraz Karol – papież, który pozostał człowiekiem. Często grywa także w komediach romantycznych, a także serialach. Dla wielu kobiet jest ideałem mężczyzny – im starszy tym bardziej męski.

Adamczyk ma na koncie związki ze znanymi kobietami w polskim show-biznesie. Jednym z najgłośniejszych związków aktora z pewnością jest ten z Weroniką Rosati. Para była ze sobą prawie dwa lata, niestety ich związek zakończył się. Oprócz niej, łączony był też z Magdą Gessler, Anna Czartoryską, Kate Rozz czy Agnieszka Wagner. Tabloidy aż huczały od doniesień nowych kobietach Adamczyka.

Od jakiegoś czasu ucichło na temat jego związków, i w ogóle życia prywatnego. Zdaje się, że  doszedł do wniosku, że może lepiej niektóre sprawy zostawić dla siebie i bliskich. Stało się to, gdy poznał Karolinę Szymczak i postanowił, że będzie to związek z dala od medialnego świata.

Najwyraźniej była to dobra decyzja, bo zakochani są już ze sobą ponad dwa lata i wyglądają na bardzo szczęśliwych. Jak poinformował portal Pudelek, para podobno jest już po ślubie. Uroczystość miała odbyć się w czerwcu. Jeśli doniesienia są prawdziwe, gratulujemy i życzymy szczęścia!

Karolina Szymczak – kim jest?

Karolina Szymczak, to pochodzi ze Złotoryi i ma 27 lat. W dorobku ma pozowanie nago w amerykańskim Playboyu, epizodyczne role w serialach, a także debiut na wielkim ekranie. Piękna blondynka wystąpiła w opowieści o miłośnikach nielegalnych wyścigów samochodowych –  Diablo. Wyścig o wszystko, wcielając się w postać Ewy.

 

View this post on Instagram

Happy Valentine’s Day ❤️#love

A post shared by Karolina Szymczak (@karolina.szymczak) on

 

Zobacz: Conchita Wurst już nie chce być kobietą! W swojej nowej odsłonie wygląda jak klon męskiego Piotra Adamczyka!

Zobacz: Wielki sukces Piotra Adamczyka! Zagrał w amerykańskim serialu u boku boskiej Tea Leonii!

Zobacz: Piotr Adamczyk kompletnie wyłysiał! Brak włosów zrekompensował sobie gęstą brodą. Wygląda jak drwal!


Piotr Adamczyk wziął ślub

Piotr Adamczyk wziął ślub

Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk wzięli ślub

Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk wzięli ślub

Karolina Szymczak to żona Piotra Adamczyka

Karolina Szymczak to żona Piotra Adamczyka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×