Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

W naturze nic nie ginie! Spektakularna metamorfoza Tomasza Karolaka zachwyca, ale jego kolega po fachu… Komuś się przytyło!

Tomasz Karolak schudł


Piotr Adamczyk znacznie przytył

O metamorfozie Tomasza Karolaka, gwiazdy rodzinki.pl i Listów do M. od tygodni jest coraz głośniej. Należący do ścisłej czołówki najpopularniejszych w Polsce aktorów Karolak wziął się za siebie po długim pobycie w szpitalu i spójrzmy prawdzie w oczy, wygląda znakomicie. Schudł, zmienił się na twarzy i znów może łamać damskie serca bez najmniejszego problemu. Jak sam przyznał, zmiana nawyków żywieniowych, detoks warzywny i siłownia dały mu nową pewność siebie.

Zupełnie inaczej mają się sprawy z Piotrem Adamczykiem. Aktor, który zawsze był szczuplutki i świetnie wyglądał w dobrze dopasowanym garniturze, w ciągu ostatniego roku zdecydowanie przybrał na wadze. Na premierze Sztuki kochania, która odbyła się w styczniu, aktor naprawdę prezentował się nieźle, jednak w listopadzie podczas premiery trzeciej odsłony Listów do M. widać już było, że zaokrąglił się na twarzy, a i garnitur nie leżał tak idealnie.

Wygląda na to, że zamienili się rolami. Może Piotr powinien zapytać Tomasza o rady związane z byciem fit?

To jest HIT! Piotr Adamczyk poprowadził teleturniej dla papieży. Zobaczcie jakie to było śmieszne [WIDEO]

Wydało się! Poznaliśmy prawdę na temat przyjaźni Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasza Karolaka! Ta informacja może was zszokować!

Dopiero teraz widać jak bardzo schudł Tomasz Karolak! Pochwalił się klatą i zrobiło się bardzo gorąco!

Czy podoba Ci się Piotr Adamczyk z zarostem?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×