Szukaj

Wpadka na Instagramie Piotra Adamczyka! Właśnie potwierdził, że wziął ślub z piękną, młodszą o 19 lat aktorką!

Niedawno media obiegły plotki, że Piotr Adamczyk w ogromnej tajemnicy przed światem wziął ślub z piękną, młodszą o 19 lat aktorką – Karoliną Szymczak. Teraz, dzięki uroczej wpadce aktora, te informacje stają się coraz bardziej prawdziwe.

W zeszłym tygodniu polskie media obiegły informacje, że Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak wzięli ślub. Teraz na jaw wychodzą kolejne dowody, które mogą potwierdzić tę plotkę. Para stroniła od wywiadów, afiszowania się ze swoją miłością, a to tylko dlatego, że wcześniejsze związki, które były medialne, nie wyszły im na dobre. Aktor nie chciał zbytnio brylować w kolorowych pismach, będąc w małżeństwie z Kate Rozz, która jednak magicznym sposobem naciągnęła go na wspólną okładkę Vivy!. Czyżby nauczeni doświadczeniem, postanowili zupełnie nie uzewnętrzniać się fanom? Najnowsze zdjęcie na profilu Piotra Adamczyka zdradziło, że aktor nie tylko wciąż jest szczęśliwie zakochany, ale i wziął ślub! Na jego palcu widnieje piękna, klasyczna obrączka.

Choć para nie zabrała głosu w tej sprawie, to z nieoficjalnych informacji wynika, że ceremonia zaślubin odbyła się 29 czerwca. Aktor przez nieumyślną wpadkę sprawił, że wszyscy wierzymy w prawdziwość tych informacji.

Także wybranka jego serca – Karolina Szymczak, umieściła na swoim Instastory relację, w której możemy podziwiać piękną obrączkę na jej palcu, która idealnie pasuje do tej, którą ma Piotr Adamczyk. Wybranka charyzmatycznego odtwórcy roli Papieża to modelka i początkująca aktorka. Mogliście zobaczyć ją w takich produkcjach, jak: Diablo. Wyścig o wszystko czy Gwiazdy.

Zobacz: Piotr Adamczyk już po ślubie! Jego żona wygląda jak aniołek Vicotria’s Secret! Kim jest śliczna Karolina?

Zobacz: Gwiazdy na premierze filmu “Całe szczęście”: Roma Gąsiorowska, Joanna Liszowska, Piotr Adamczyk, Margaret

Zobacz: Piotr Adamczyk kompletnie wyłysiał! Brak włosów zrekompensował sobie gęstą brodą. Wygląda jak drwal!


Karolina-Szymczak - Instagram

Karolina-Szymczak - Instagram

Piotr Adamczyk - Istagram

Piotr Adamczyk - Istagram

Karolina-Szymczak - Instagram

Karolina-Szymczak - Instagram

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×