Odkryli nieznany profil Piotra Adamczyka w internecie. Dla zmyłki zmienił dane

Piotr Adamczyk

Piotr Adamczyk

Piotr Adamczyk stale rozwija swoją karierę. Został zaangażowany do nowej produkcji Marvela. Na czas kręcenia zdjęć przeprowadził się za ocean. Założył tam nowy profil na Instagramie, ale nie spodziewał się, że ktoś go odnajdzie.

Piotr Adamczyk jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych aktorów w Polsce. Jedni go kochają, inni niekoniecznie, ale z całą pewnością nie można odmówić mu niesamowitego talentu i wszechstronności. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość ról. Zagrał w największych hitach w kraju takich jak: Listy do M., Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej, Hans Kloss. Stawka większa niż życie czy Och, Karol.

Aktor chętnie pojawia się w produkcjach Patryka Vegi. Wystąpił w Kobietach Maffi 2 oraz Small world. Ostatnio jego kariera nabrała prawdziwego rozmachu. Został zaangażowany do serialu z Universum Marvela pt. Hawkeye. Oficjalny opis produkcji zdradza fabułę:

Serial ma rozszerzyć historię Clinta Bartona jako Ronina, która zapoczątkowana została w Avengers: Koniec gry. Przedstawiona zostanie przeszłość postaci oraz jego szkolenie swojej następczyni Kate Bishop. Ma on się koncentrować na ukazaniu superbohatera bez supermocy.

Już w zwiastunie pierwszego odcinka można dostrzec polską gwiazdę:

Kto ma sokole oko to mnie wypatrzy – poinformował aktor.

Piotr Adamczyk należy do gangu wrogów głównych bohaterów. Premiera serialu miała miejsce 24 listopada na Disney+. W Polsce nowa platforma zadebiutuje dopiero w przyszłym roku.

Piotr Adamczyk tajny profil na Instagramie

Aktor, z uwagi na ogromną szansę, musiał przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych. Przerwy na planie zdjęciowym spędzał na zwiedzaniu miasta. Okazało się, że relacje ze swoich wojaży postanowił publikować w internecie. Od roku zamieszczał na Instagramie zdjęcia na profilu pod fikcyjnym imieniem – „Jurek z USA”. Dopiero teraz polskim fanom udało się dotrzeć do zbioru ciekawych nagrań. Już blisko 9 tysięcy osób śledzi poczynania Adamczyka za oceanem, a ta liczba stale rośnie.

Na jego nowym koncie na Instagramie można obejrzeć kilka nagrań, na których z przymrużeniem oka opowiada o swoim życiu w USA i swoich przygodach. Wciela się tam w niezwykle zabawną postać Jurka – do „roli” Piotr zmienił nieco swój głos, ale i tak nie pomogło mu to w utajnieniu tożsamości. Internauci zachwycają się humorystycznymi filmikami, po tym jak informacja o profilu trafiła do wiadomości publicznej. To Joanna Koroniewska jako pierwsza zdemaskowała kolegę z branży.

Jurek Ty tu nie pitol bo ludzie mnie zasypują pytaniami – że Ty masz twarz podobną do jakiegoś polskiego aktora. Mówił Ci już KTOŚ tak kiedyś??!

Aktor z początku nie był tym faktem zachwycony, ale po chwili przebaczył aktorce:

Tu Cię mam. Ludzi mi na głowę zwaliłaś całe multum. Mnie już przeszło, żalu do Ciebie nie mam. Mam nadzieję, że wzajemność pełna.

Na filmach Piotr punktuje przywary rodaków, którzy mieszkają w Chicago. Poniżej kilka filmików.

Podoba wam się pomysł na nowy profil aktora?


Piotr Adamczyk w USA

Piotr Adamczyk w USA

Piotr Adamczyk w USA

Piotr Adamczyk w USA

Piotr Adamczyk w USA

Piotr Adamczyk w USA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×