Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Eurowizja 2017: Gdyby o zwycięstwie decydowały pobrania z iTunes wygrałby… Oto najczęściej kupowana piosenka ostatnich dni

Eurowizja 2017 wszyscy kandydaci, piosenki


Piosenki z Eurowizji 2017 na iTunes

Półfinały Eurowizji 2017 już za nami, z których w sumie dudziestu najlepszych reprezentantów dostało się do finału. Teraz musimy cierpliwie czekać do 13 maja, kiedy to poznamy zwycięzcę. I choć nasze emocje nieco już opadły, na iTunes nadal wrze.

Wielkim zwycięzcą na listach przebojów iTunes jest piosenka Belgii, City Lights, śpiewana przez Blanche. Słuchacze w 19 krajach musieli się poczuć dogłębnie dotknięci emocjami zawartymi w tym utworze, bo piosenka dotarła do miejsca 2 w Belgii i na Litwie, w Szwecji była 3, a w Estonii i Holandii znalazła się w pierwszej dziesiątce.

Zaraz za City Lights uplasowało się Amar pelos Dois Salvadora Sobrala. Słucha się go w 16 krajach. Najwyżej zawędrował w rodzinnej Portugalii, gdzie jest numerem 1. Numer nalazł się też w pierwszej dziesiątce na Litwie i w Szwecji.

Eurowizja 2017: Wszyscy kandydaci i piosenki. Który kraj wygra?

Jak poradzili sobie inni?

Na podium, tuż za Belgią i Portugalią, znalazły się Bułgaria i Mołdawia. Wyjątkowo energetyczny kawałek Hey Mamma z zawadiackim saksofonem w tle uwiódł użytkowników iTunes w 13 krajach. Po Mołdawii miejsce umościły sobie Włochy, z piosenką Occidentali’s karma. 

Polska na Eurowizji 2017: Tak Kasia Moś zaśpiewała w półfinale! Zobaczcie cały występ! [WIDEO]

Eurowizja 2017 BELGIA: Blachne - City Lights

Eurowizja 2017 BELGIA: Blachne – City Lights

Eurowizja 2017 BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess

Eurowizja 2017 BUŁGARIA: Kristian Kostov – Beautiful Mess

Eurowizja 2017 WŁOCHY: Francesco Gabbani - Occidentali's Karma

Eurowizja 2017 WŁOCHY: Francesco Gabbani – Occidentali’s Karma

Czy Kasia Moś wygra Eurowizję 2017?Komentarzy: 1


Gość | 12 maja 2017, 08:12

Ten Mosiek z Polski nie ma szans. Piosenka nie wpada w ucho,jest ciężka,nawet nie mozna zanucić refrenu bo zapomina sie ja natychmiast


Dodaj komentarz
×