Zapłakana Adele zwierza się z problemów w małżeństwie: „To całkowicie moja wina”. Łzy odbierają jej głos, a w tle pojawia się synek gwiazdy [WIDEO]

Adele

Adele

Piosenka Adele My Little Love ma bardzo poruszający tekst (tłumaczenie na polski). O czym śpiewa gwiazda? Z jakich problemów się zwierzyła? Zapłakana artystka z trudem opowiedziała o tym, co działo się w jej życiu prywatnym.

Adele zadebiutowała 14 lat temu. Od tamtego czasu wypuściła cztery studyjne albumy i wylansowała wiele utworów – wśród nich: Set Fire To The Rain, Hello, Skyfall czy Someone Like You. Jakiś czas temu pojawiły się pogłoski dotyczące powrotu Brytyjki do muzyki. Wszystko to za sprawą pojawienia się tajemniczej liczby 30 na najbardziej znanych budynkach na całym świecie. Spragnieni nowości fani, szybko zaczęli się zastanawiać, czy nie chodzi przypadkiem o nowy album ich idolki. Okazało się, że odgadli zagadkę bezbłędnie.

19 listopada ma miejsce premiera krążka o tytule 30. Gwiazda w związku z promocją nowego wydawnictwa regularnie pojawia się w mediach i opowiada, co działo się w jej życiu podczas sześcioletniej przerwy. Adele rozwiodła się z mężem, wyprowadziła się z Londynu do Los Angeles, a także przeszła ogromną metamorfozę. Kilka tygodni temu zdradziła również, że jej serce skradł Rich Paul, który jest agentem sportowym.

Adele o problemie alkoholowym

Aby przypomnieć o sobie, 33-latka przeprowadziła transmisję na żywo na swoim Instagramie. Gwiazda zdobyła się na szczerość i opowiedziała o problemie alkoholowym, z którym się zmagała. Problem ten poruszyła także w piosence I drink wine.

Kocham Aperol. Pomimo tego, skoro przygotowuję się do powrotu, musiałam odciąć się od alkoholu, by dbać o głos. W trakcie trwania pandemii picie zaczęło wymykać się spod kontroli. Dzień zaczynałam od picia. Wychodziłam z pubów tylnymi drzwiami zamiast frontowymi. Kolejnego dnia budziłam się z najgorszym kacem i zastanawiałam się: co robiłam? z kim gadałam? Wariacki miesiąc – wyznała.

Piosenka Adele My Little Love. O czym jest tekst?

Poza karierą Adele ma jeszcze inne zobowiązania. Jest mamą 9-letniego Angelo. To do niego zwraca się w nowym utworze pt. My Little Love, który jest jedną z najbardziej przejmujących piosenek na albumie 30.

Oj, czuję, że mnie nie kochasz
Dlaczego tak czujesz?
Czy lubisz mnie?
Wiesz, że mamusia nikogo nie lubi tak jak ciebie, prawda?

Gwiazda odnosi się również do rozstania z Simonem Koneckim. Bierze całą winę na siebie:

Wiem, że czujesz się zagubiony, to całkowicie moja wina

W kolejnej zwrotce Adele nawiązuje do problemów w byłym małżeństwie:

Powiedz mi, czy czujesz to, jak boli mnie moja przeszłość?
Kiedy kładziesz się na mnie, czy słyszysz, jak pęka mi serce?
Chciałam, żebyś miał wszystko, czego ja nigdy nie miałam
Tak mi przykro, jeśli to, co zrobiłam, sprawia, że ​​czujesz się smutny

Kocham twojego tatę, bo dał mi ciebie
Jesteś w połowie mną i w połowie tatusiem

W tle między zwrotkami słychać nagrane rozmowy z synem. W ostatniej części utworu zapłakana wokalistka rozlicza się z przeszłością i opowiada o samotności, którą odczuwa. Z trudem wypowiada poszczególne zdania:

Zawsze wolałam być sama niż przebywać z ludźmi
I czuję, że może przesadzałam
Przebywając poza domem i takie tam, żeby tylko nie myśleć o nim
I czuję, że dzisiaj jestem w domu i chcę być w domu
Chcę oglądać telewizję, zwinąć się w kłębek i siedzieć w dresie
Po prostu czuję się naprawdę samotna, trochę się boję, tego uczucia

Poniżej piosenka Adele My Little Love.

Cały album Adele 30 jest już dostępny m.in. na Spotify:


Adele i Simon Konecki rozstali się

Adele i Simon Konecki rozstali się

Adele z dzieckiem

Adele z dzieckiem

Adele i Simon Konecki - rozstanie

Adele i Simon Konecki - rozstanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×