Pink i jej 3-letni synek pokonali koronawirusa. Gwiazda opisała walkę z COVID-19: „Ta choroba jest poważna”

Pink z synem – koronawirus

Pink z synem – koronawirus

Amerykańska wokalistka Pink i jej syn zarazili się koronawirusem. Gwiazda o walce z chorobą opowiedziała na Instagramie.

Pink rozgłos zdobyła na początku 2000 roku. Jest piosenkarką, autorką tekstów i producentką muzyczną. Na początku kariery muzycznej jej znakiem rozpoznawczym były cukierkowo różowe włosy. Jej debiutancka płyta okazała się dużym sukcesem. Wokalistka zyskała sławę nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również na pozostałej części globu. W 2001 roku piosenkarka związała się z zawodnikiem freestyle’u motocrossowego, Careyem Hartem.

Po 5 latach związku wzięli ślub na Kostaryce, a rozstali się w 2008 roku. Wokalistka nie zdecydowała się jednak złożyć dokumentów rozwodowych i para pozostała w separacji. Ponownie zeszli się 1 stycznia 2009 roku. Zaczęli na nowo budować swoje małżeństwo, a owocami ich miłości jest dwójka dzieci. 2 czerwca 2011 roku Pink urodziła córeczkę, Willow Sage Hart. 26 grudnia 2016 na świecie pojawił się syn, który otrzymał imiona Jameson Moon.

Pink o walce z koronawirusem. Jak go pokonała?

Koronawirus rozprzestrzenia się zastraszającym tempie. Obecnie w najgorszej sytuacji są Włochy, Hiszpania i Stany Zjednoczone. W USA w ciągu minionej doby zmarło 1480 osób zakażonych śmiercionośnym wirusem. Pod względem liczby ofiar śmiertelnych USA plasują się obecnie na trzecim miejscu, po Włoszech i Hiszpanii. Biały Dom prognozuje, że w przypadku zachowania aktualnie obowiązujących obostrzeń śmierć w wyniku zarażenie SARS-CoV-2 może ponieść nawet 240 tysięcy ludzi.

Na swoim Instagramie dramatyczną wiadomość o zarażeniu podała piosenkarka Pink. Ona i jej 3-letni syn wykazywali objawy typowe dla koronawirusa. Testy zrobione przez miejscowego lekarza dały wynik pozytywny. Wokalistka i jej syn zostali odizolowani od świata na 14 dni.

View this post on Instagram

Two weeks ago my three-year old son, Jameson, and I are were showing symptoms of COVID-19. Fortunately, our primary care physician had access to tests and I tested positive. My family was already sheltering at home and we continued to do so for the last two weeks following the instruction of our doctor. Just a few days ago we were re-tested and are now thankfully negative. It is an absolute travesty and failure of our government to not make testing more widely accessible. This illness is serious and real. People need to know that the illness affects the young and old, healthy and unhealthy, rich and poor, and we must make testing free and more widely accessible to protect our children, our families, our friends and our communities. In an effort to support the healthcare professionals who are battling on the frontlines every day, I am donating $500,000 to the Temple University Hospital Emergency Fund in Philadelphia in honor of my mother, Judy Moore, who worked there for 18 years in the Cardiomyopathy and Heart Transplant Center. Additionally, I am donating $500,000 to the City of Los Angeles Mayor’s Emergency COVID-19 Crisis Fund. THANK YOU to all of our healthcare professionals and everyone in the world who are working so hard to protect our loved ones. You are our heroes! These next two weeks are crucial: please stay home. Please. Stay. Home.❤️

A post shared by P!NK (@pink) on

Pod swoim postem Pink napisała o zarażeniu i zaapelowała do swoich fanów.

Dwa tygodnie temu mój trzyletni syn Jameson i ja wykazywaliśmy objawy COVID-19. Na szczęście nasz lekarz podstawowej opieki zdrowotnej miał dostęp do testów, które dały wynik pozytywny. Moja rodzina schroniła się już w domu i kontynuowaliśmy to przez ostatnie dwa tygodnie podążając za instrukcjami od naszego lekarza. Kilka dni temu zostaliśmy ponownie poddaliśmy się testom i teraz na szczęście wynik był negatywny. To absolutna parodia i niepowodzenie naszego rządu, by nie uczynić testów bardziej dostępnymi. Ta choroba jest poważna i prawdziwa. Ludzie muszą wiedzieć, że dotyka młodych i starych, zdrowych i chorych, bogatych i biednych, i musimy zapewnić bezpłatne badania i szerzej dostępne testy, aby chronić nasze dzieci, nasze rodziny, naszych przyjaciół i nasze społeczności.

Artystka zdecydowała się również wesprzeć finansowo amerykańską służbę zdrowia i podziękować lekarzom za trud opieki nad chorymi.

Aby wesprzeć pracowników służby zdrowia, którzy codziennie walczą na linii frontu, przekazuję 500 000 $ na fundusz ratunkowy szpitala Temple University Hospital w Filadelfii na cześć mojej matki Judy Moore, która pracowała tam przez 18 lat. Ponadto przekazuję 500 000 USD na kryzysowy fundusz ratunkowy COVID-19 burmistrza miasta Los Angeles. DZIĘKUJEMY wszystkim pracownikom służby zdrowia i wszystkim na świecie, którzy tak ciężko pracują, aby chronić naszych bliskich. Jesteście naszymi bohaterami!


Pink z synem

Pink z synem

Pink - Alecia Beth Moore z synem Jameson Moon Hart po koncercie na Stadionie Narodowym

Pink - Alecia Beth Moore z synem Jameson Moon Hart po koncercie na Stadionie Narodowym

People's Choice Awards 2019 - Pink

People's Choice Awards 2019 - Pink

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×