Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Pikej publicznie przeprosi Natalię Kukulską?! Wybrał sobie do tego niecodzienne miejsce

Pikej, Natalia Kukulska, publiczne przeprosiny


Pikej przeprosi Natalię Kukulską w The Voice of Poland?

Jakiś czas temu przyrodni brat Natalii Kukulskiej próbował swoich sił w show-biznesie. Muzyka, którą wykonywał Pikej nie przypadła do gustu słuchaczom. Kontrowersyjne zachowania i publiczne obelgi pod adresem znanej siostry nie spodobały się fanom. Od tamtej pory raper zniknął z mediów. Okazuje się jednak, że ma zamiar do nich wrócić i to w wielkim stylu.

Natalię Kukulską już jesienią będziemy mogli oglądać w programie The Voice of Poland. Artystka zasiądzie tam w fotelu jurorskim. Raper ma więc plan, aby wziąć udział w programie i publicznie przeprosić swoją siostrę. 

Piosenkarka będzie jurorką w The Voice of Poland. Pikej chciałby tam wystąpić i zaśpiewać przed siostrą na etapie castingów w ciemno – gdy trenerzy siedzą tyłem do uczestników. A przy okazji przeprosić za swoje wcześniejsze zachowanie – mówi Faktowi jeden z informatorów

Choć początkowo Monika Borys, mama Pikeja i wdowa po Jarosławie Kukulskim, doradzała synowi przeprosiny, tak teraz obawia się, że publiczne wyznanie zrobi tylko z niego pośmiewisko.

Mama mu to odradza. Według niej powinien się pogodzić z Natalią poza kamerami i nie robić z tego szopki – mówi informator gazety

Coś nam się wydaje, że Pikej może nie posłuchać matki…

Zobacz: Natalia Kukulska wspominała wymownie o swoim przyrodnim bracie, Pikeju

Pikej i Natalia Kukulska się pogodzą?

Pikej i Natalia Kukulska się pogodzą?

Publiczne przeprosiny Pikeja

Publiczne przeprosiny Pikeja

Czy Natalia Kukulska wybaczy Pikejowi?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×