Powrócił największy koszmar Natalii Kukulskiej! Mocne uderzenie Pikeja!

Natalia Kukulska i Pikej

Natalia Kukulska i Pikej

Piotr Kukulski wraca do mediów

Natalia Kukulska na początku roku urodziła córkę, niedawno wydała nową płytę i wszystko wskazywało na to, że swój największy koszmar ma już za sobą. Nic bardziej mylnego. Właśnie do mediów wrócił Pikej, czyli Piotr Kukulski.

Przyrodni brat artystki planuje ponownie zawojować show-biznes, ale zanim podejmie się wyzwania, postanowiła opowiedzieć o tym, jak ciężko jest mu zrobić karierę. Niestety przy okazji ponownie oberwało się Natalii, która w tym temacie od początku pokazuje wielką klasę i po prostu nie odpowiada na zaczepki „rapera”.

Co tym razem do powiedzenia ma Pikej? Piotrek zarzucił Natalii „marnowanie i nierobienie niczego w kierunku promocji” twórczości ojca. Pikej uważa, że gdyby miał prawa do utworów, zrobiłby z nich kolejny raz hity:

Uważam, że muzyka mojego taty się marnuje i nierobienie kompletnie niczego w kierunku promocji jednego z najwybitniejszych polskich kompozytorów jest wręcz grzechem. Bez mojej siostry nic nie mogę zrobić, nie tylko ze względu na układy, jakie panują w polskim show-bizie, ale również ze względu na prawa autorskie – powiedział Pikej w rozmowie z „Na Żywo”.

Czy Kukulski ma rację? Na Żywo wyliczyło, jak w ostatnim czasie Natalia uczciła pamięć o ojcu:

Po jego śmierci wokalistka uruchomiła stronę internetową poświęconą twórczości taty. W 2012 r. zaangażowała się w koncert „Życia mała garść” dedykowany pamięci Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego w Opolu. Dzięki jej staraniom to wydarzenie ukazało się także w formie płyty DVD. Na swoich koncertach piosenkarka często śpiewa kompozycje ojca.

Tęskniliście za Pikejem?

Piotr Kukulski zapuścił włosy i ufarbował się na blond. To nie koniec metamorfozy

Natalia Kukulska nie pogodzi się z Pikejem w The Voice

Natalia Kukulska

Piotr Kukulski Pikej o uchodźcach

Piotr Kukulski Pikej


Jarosław Kukulski i Natalia Kukulska

Jarosław Kukulski i Natalia Kukulska

Piotr

Piotr "Pikej" Kukulski (fot. AKPA))

Natalia Kukulska z tatą Jarosławem Kukulskim

Natalia Kukulska z tatą Jarosławem Kukulskim

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×