Szukaj

Mentorka z „Projektu Lady” przesadziła z alkoholem? Sama mocno potępia takie zachowanie [WIDEO]

Projekt Lady

Projekt Lady

Jednak z mentorek Projektu Lady pokazała się w programie pod wpływem alkoholu. Znana jest z tego, że potępia takie zachowanie wśród uczestniczek. Zobaczcie.

To już piąta edycja Projektu Lady, w którym niewątpliwą gwiazdą jest prowadząca Małgorzata Rozenek. Bohaterkami programu są dziewczęta, które do tej pory nie stroniły od zabawy, wulgaryzmów, czy używek. Gospodyni programu razem z pozostałymi mentorkami próbuje nauczyć je dobrych manier i zamienić buntowniczki w prawdziwe damy.

Rozenek może liczyć na wsparcie trenerki protokołu dyplomatycznego dr Ireny Kamińskiej-Radomskiej i trenerki rozwoju osobistego Tatiany Mindewicz-Puacz. Jednak w jednym z odcinków jedna z nich mocno zaskoczyła. Pokazała się pod wpływem alkoholu.

Mentorka Projekt Lady po wpływem alkoholu

Irena Kamińska-Radomska jest zawsze poprawnie ubrana, uczesana oraz każdy gest ma przemyślany wielokrotnie. To ona uczy dziewczyny z show TVN, jak zostać prawdziwą damą. W mediach mentorka zawsze sprawia wrażenie bardzo poważnej i surowej. Jednak w jednym z odcinków pokazała swoją drugą twarz.

Dziewczyny są testowane z różnych umiejętności. Pomagają im w tym mentorki. Jedna z nich musiała się poświęcić i zagrać pijaną klientkę. Irena Kamińska-Radomska pokazała się z innej strony. Dziewczyny były w szoku, gdy zobaczyły, jak popija sobie wódkę, nalewając ją spod stolika. Był to oczywiście jeden z eksperymentów. Po próbie uczestniczki mówiły:

  • Była tak wiarygodna, że w pewnym momencie myślałam, że jednak wypiła tę wódkę. Ale przecież dama nie pije wódki, więc to na pewno była woda.
  • Ja myślę, że jeśli chodzi o panią Irenkę, to ona nigdy nie była narąbana.
  • Po ćwiartce to by się tak nie załatwiła na pewno. To musiała z pół litra albo więcej wypić, żeby w takim stanie była.

Irena Kamińska-Radomska pochwaliła je za prawidłową reakcję – z trudnym klientem się nie dyskutuje, ale spokojnie się go wyprasza, co zrobiły uczestniczki.


Projekt Lady - eksperyment z pijaną klientką

Projekt Lady - eksperyment z pijaną klientką

Projekt Lady - Irena Kamińska-Radomska

Projekt Lady - Irena Kamińska-Radomska

Projekt Lady - Tatiana Mindewicz-Puacz

Projekt Lady - Tatiana Mindewicz-Puacz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×