Szukaj

Pijana Esmeralda Godlewska żali się na przegraną walkę! „No k*rwa”. Oskarża sędziego i żąda rewanżu! [WIDEO]

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska pod wpływem alkoholu narzeka na przegraną walkę

Esmeralda Godlewska przegrała walkę Fame MMA 3 przeciwko Marcie Linkiewicz. Rozgoryczona celebrytka pod wpływem alkoholu poprowadziła transmisję live na InstaStory i wyżaliła się Internautom. Kogo wini za przegraną?

Porażka Esmeraldy Godlewskiej w walce przeciw Marcie Linkiewicz podczas Fame MMA 3 obiła się szerokim echem w social mediach. Wygląda jednak na to, że sama zainteresowana nie może się z nią pogodzić. Rozgoryczona celebrytka na InstaStory wygłosiła długi wywód na temat niekompetencji sędziego, oskarżając go o brak reakcji na niedozwolone chwyty. Obraziła też przeciwniczkę, twierdząc, że uderzała jak dziecko, a potem bełkotliwie tłumaczyła się, że nie jest pijana – co Internauci wytknęli jej niemal natychmiast:

Ja jestem trzeźwa, to jest adrenalina, człowieku, człowieku! To emocje nie do opisania, spokojnie, jestem trzeźwa, ale zła na sędzię, który przegrał mi walkę.

Esmeralda zdradziła, że nie czuje żalu, ale ma niedosyt. Powtarzała to później co drugie zdanie, żaląc się, że Linkiewicz uszło na sucho „oszukiwanie”:

Nie żałuję walki z Martą, ale czuję niedosyt, bo naprawdę uwierzcie mi, dałabym radę, ale przerwał mi walkę. Nie stuknęłam, że poddaję walkę. Przegrałam i tyle, Marta wygrała, ale są w regulaminie zapisy na pewne kwestie, których sędzia powinien przestrzegać. Skoro mamy w regulaminie, że nie uderzamy w tył głowy, których od nie widział, albo jest ślepy. Powinien nas odciągnąć. Nie wiem. Powiem wam szczerze, gratuluję Marcie, zawsze jest wygrany i przegrany, ale stać mnie na więcej. To był mój debiut, totalnie pogubiłam się w tym wszystkim.

Godlewska najwyraźniej nie mogła przeboleć „błędów” sędziego:

Gdyby sędzia nie zakończył tej walki, tłumacząc mi się później, że dbał o moje zdrowie. Marta, nie obrażam cię, ale uderzaz k**wa jak mój synek. Żałuję, że nie miałam okazji zadać tego, co planowałam. Sędzia przerwał walkę, czuję niedosyt, chcę rewanżu. Nie wiem jak wy uważacie, ale ten, kto zna się na sportach walki wie, że uderzenia w tył głowy są zakazane. Sędzia powinien był ją odciągnąć, a on mi k**wa przerywa walkę.

W kwestii rewanżu zmieniła zdanie bardzo szybko:

Nie wiem czy chciałabym znowu rewanż, nie czułam strachu, naprawdę. te ciosy naprawdę… No baby. Nic. K**wa no, ale jeśli sędzia ewidentnie widzi, że są niedozwolone ciosy, ciągnięcie za włosy… Nie odpukałam, chciałam walczyć do końca, a ten do mnie „koniec walki”.

Myślicie, że faktycznie nie dotrzymano zasad?

 


Marta Linkiewicz przytula Esmeraldę Godlewską

Marta Linkiewicz przytula Esmeraldę Godlewską

Wideo z walki Marty Linkiewicz i Esmeraldy Godlewskiej na Fame MMA 3

Wideo z walki Marty Linkiewicz i Esmeraldy Godlewskiej na Fame MMA 3

Jak Marta Linkiewicz pokonała Esmeraldę Godlewską? W której rundzie?

Jak Marta Linkiewicz pokonała Esmeraldę Godlewską? W której rundzie?

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×