Znamy pierwszego uczestnika programu „Rolnik szuka żony 3”. Do sieci wyciekło zdjęcie

Rolnik szuka żony 3 zwiastun programu

Zbigniew pierwszym uczestnikiem Rolnik szuka żony 3

Ten program jest bez wątpienia hitem Telewizji Polskiej. Pierwsza edycja Rolnik szuka żony szybko podbiła serca widzów. Podobnie było z drugim sezonem. Program śledziło jeszcze więcej osób niż rok wcześniej.

Co wpłynęło na oglądalność show? Na pewno przyczyniła się do tego nowa formuła. Wśród kandydatów szukających żony pojawiła się jednak rolniczka, która pragnęła znaleźć męża. Ona dostała również najwięcej listów od potencjalnych kandydatów. Przez kilka tygodni ich losy śledziły miliony widzów. Niektóre związki się rozpadły, a inne przetrwały i zakończyły się ślubem.

Zobacz: Wpadka na ślubie Grzegorza i Anny z „Rolnik szuka żony”! Pan młody przyznał, że… 

Tymczasem jesienią na antenie pojawi się trzecia edycja show. W święta wielkanocne zaprezentowano sylwetki kandydatów. Okazuje się, że wśród mężczyzn nie zabrakło sądowników, pszczelarzy i leśników. Jakby tego było mało aż dwie rolniczki poszły w ślady Anny z 2. sezonu Rolnik szuka żony i postanowiły zgłosić się do programu, by znaleźć mężów!

W roli prowadzącej po raz kolejny wystąpi Marta ManowskaTo właśnie ona opublikowała zdjęcie, które wskazuje na to, kim będzie pierwszy uczestnik Rolnik szuka żony 3. Marta zrobiła sobie selfie na tle uli. To 57 – letni pszczelarz Zbigniew, który z wykształcenia jest leśnikiem, a z zamiłowania pszczelarzem. Rolnik samotnie prowadzi stuhektarowe gospodarstwo na Lubelszczyźnie.

Jak myślicie, czy Zbigniew znajdzie miłość swojego życia?

Zobacz: „Rolnik szuka żony 3” jeszcze się nie rozpoczął, a już jedna z uczestniczek padła ofiarą hejtu

Marta Manowska pokazała zdjęcie pierwszego uczestnika Rolnik szuka żony 3?

Marta Manowska pokazała zdjęcie pierwszego uczestnika Rolnik szuka żony 3?

Zbigniew uczestnikiem Rolnik szuka żony 3?

Zbigniew uczestnikiem Rolnik szuka żony 3?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×