Szukaj

Pierwszy taniec Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Nie zabrakło łez wzruszenia [WIDEO]

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski – pierwszy taniec

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski – pierwszy taniec

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska wzięli ślub. Para opublikowała nagranie z pierwszego tańca. Nie zabrakło gratulacji od zaprzyjaźnionych z nimi gwiazd.

Na ich ślub czekali wszyscy fani. Spekulacjom nie było końca, co do tego kiedy i gdzie powiedzą sobie tak. W tajemnicy przed światem, w niewielkim gronie, Przemysław Kosakowski i Martyna Wojciechowska pobrali się. Gwiazda miała na sobie suknię, którą specjalnie dla niej zaprojektowała Viola Piekut.

Ślub Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Gwiazdy gratulują

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska parą są od 2018 roku, jednak przez długi czas ukrywali przed mediami swój związek. Oboje podróżują i pokazują widzom najodleglejsze zakątki świata. Przemek niejednokrotnie pozwolił swoim fanom poznać plemienne obrzędy czy ludowe tradycje, a Martyna pokazywała krajobrazy z drugiego końca globu, którymi zachwycali się wszyscy Polacy. Właściwie nikogo nie zdziwił więc fakt, że połączyło ich gorące uczucie.

Ich miłość nie należy do najprostszych. Dalekie podróże skutecznie odbierają im możliwość wspólnego spędzania czasu. Martyna w marcu w wywiadzie udzielonym w Kulisach Sławy wyznała, dlaczego zwróciła uwagę na Przemka:

Robił tematy, które mnie interesowały. Niektórych mu nawet zazdrościłam, że chciałabym tam pojechać. Nie ukrywam, że mnie interesował.

Ich związek rozwijał się szybko, jednak niczego, co wydarzyło się przez te dwa lata, nie planowali. Nie obnosili się w mediach ze swoim uczuciem, dzięki czemu przez bardzo długi czas nikt nie wiedział o tym, że są już zaręczeni:

Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle, że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył. I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić.

Informacja o ślubie pary zaskoczyła fanów oraz przyjaciół. Nie trzeba było długo czekać, aby pod ślubną fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami, w tym także od gwiazd.

  • Marcelina Zawadzka: Życzymy Wam samych wspaniałości i miłości. Aż ciężko opisać słowami, jak bardzo dopinguje Wam we wszystkim co robicie!!!
  • Magda Mołek: Radości i Spokoju.
  • Monika Pyrek: Ogromu miłości, przyjaźni, partnerstwa i wspólnych pasji.
  • Ania Karwan: Gratulacje
  • Anna Korcz: Jesteście fantastyczni!
  • Olga Szomańska: Wielkie szczęście ! Gratulacje.

Pierwszy taniec Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

To jednak nie koniec wzruszających momentów. Przemek Kossakowski opublikował na Instagramie nagranie z pierwszego tańca do piosenki Pink – Try. Na krótkim filmiku możemy zobaczyć, jak objęci nowożeńcy poruszają się swobodnie w rytm piosenki. Radość, jaka maluje się na ich twarzach, trudno wyrazić słowami. Nie zabrakło również łez wzruszenia w oczach Martyny.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć młodej parze, aby przez całe życie byli tak szczęśliwi, jak w tym wyjątkowym dniu.

Pojawiły się także pierwsze zdjęcia z wesela podróżników, które odbyło się… w stodole. Telewizja TTV dołączyła do życzeń dla młodej pary. Na przyjęciu razem z nowożeńcami bawiła się prezes stacji.


Przemysław Kossakowski

Przemysław Kossakowski

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Przemysław Kossakowski

Przemysław Kossakowski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×