Anna Dereszowska świętuje 1. urodziny synka. Nie zabrakło spektakularnych dekoracji, ale to życzenia dumnej mamy rozczulają najbardziej

Urodziny synka Anny Dereszowskiej

Urodziny synka Anny Dereszowskiej

Anna Dereszowska postem na Instagramie uczciła pierwsze urodziny najmłodszego synka. Aleksander miał dzięki staraniom najbliższych cudowny dzień.

Anna Dereszowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Zagrała w kilku filmowych hitach, lubianych serialach, ale też jest stale obecna na deskach teatru. Pomimo tego, że grafik Ani wypełniony jest po brzegi, to udało jej się ułożyć także życie prywatne. Od dawna łączy macierzyństwo z pracą.

Prywatnie Dereszowska od lat związana jest z Danielem Duniakiem, z którym wspólnie wychowuje troje dzieci. Jej najstarsza córka Lena jest owocem poprzedniego związku z Piotrem Grabowskim. Z obecnym partnerem Anna doczekała się syna Maksymiliana, który przyszedł na świat w 2015 roku, a także  Aleksandra. O tym, że po raz trzeci zostanie mamą, poinformowała, gdy była już w zaawansowanej ciąży. Czas mija nieubłaganie, a maluch właśnie skończył pierwszy rok życia.

Anna Dereszowska świętuje 1. urodziny synka

Anna Dereszowska ledwie wróciła z podróży do Islandii, a już uroczyście celebrowała pierwsze urodziny swojego najmłodszego dziecka. Czas mija nieubłaganie, wydaje się, że niedawno informowaliśmy o ciąży aktorki i porodzie, a tu już minął rok od narodzin chłopca. Dumna mama godnie uczciła ten wielki dzień. Były cudne dekoracje, tort, prezenty i morze miłości.

No i stało się! Młody Człowiek skończył rok, a my nie dowierzamy, że to już.
Rośnij zdrowo nasz Bubusiu kochany, Aleksiku najsłodszy i zawsze bądź tak pogodny jak teraz, kiedy codziennie o poranku witasz nas swoim czterozębnym uśmiechem. Jeszcze pachniesz bobasem, ale my wiemy, że Twój niemowlęcy czas właśnie dobiega końca.
Spełnienia marzeń Maluchu! – napisała.

Zdjęcia, którymi podzieliła się Anna Dereszowska sprowokowały całą masę komentarzy. Internauci nie szczędzą ciepłych słów.

 • Sto lat i mnóstwa przygód.
 • już rok minął obu bubul niezmiennie był zdrowy i uśmiechnięty.
 • Aż trudno uwierzyć, że minął już rok  Aleksiku, dużo zdrówka, miłości od bliskich, pięknych podróży, beztroskiego dzieciństwa, wypełnionego uśmiechem i zabawą. Niech życie sprawia Ci same miłe niespodzianki. I te identyczne koszule, cudo.
 • Najcudowniejszego I duzo zdrowka Misiu Cudny Malutki.

Do życzeń przyłączamy się i my.


Urodziny synka Anny Dereszowskiej

Urodziny synka Anny Dereszowskiej

Urodziny synka Anny Dereszowskiej

Urodziny synka Anny Dereszowskiej

Urodziny synka Anny Dereszowskiej

Urodziny synka Anny Dereszowskiej

Komentarze

 • Klaudia pisze:

  Też planuje zrobić podobne dekoracje na pierwsze urodziny maluszka. Mam nadzieję, że jako tako mi wyjdzie. W prezencie kupiłam jeździk z Toyz tak wpadł mi w oko, że musiałam go kupić.

 • Lili pisze:

  Wszystkie te pseudocelebrytki powinny obejrzeć obowiązkowo jak Pani Joanna Krupa celebrowała urodziny swojej córki!

 • WACŁAW KOWALSKI pisze:

  STO LAT DLA ALEXA,A DLA JEGO RODZICÓW SZCZĘSCIA I CIĄGŁEGO POWODU DO DUMY Z KAŻDEJ CHWILI SPĘDZONEJ Z SYNEM.🐻🐻🐻🐻

 • Gość pisze:

  Ona tak się zestarzała, czy kitowo poprawioną ma urodę . ….

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×