Pierwsza komunia córki Barbary Kurdej-Szatan. Eleganccy rodzice i uśmiechnięta Hania. Tort robi wrażenie!

Barbara Kurdej-Szatan - pierwsza komunia Hani

Barbara Kurdej-Szatan - pierwsza komunia Hani

Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się zdjęciami z wielkiego dnia swojej córki, Hani. Piękne rodzinne kadry trafiły na profil aktorki.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan są rodzicami Hani i Henia. Dziewczynka przyszła na świat w 2012 roku, a jej braciszek we wrześniu 2020 roku. Małżonkowie od samego początku swojej relacji byli zgodni co do posiadania potomstwa. Nie ukrywają swojego szczęścia.

Ich rodziną nie zachwiały nawet problemy, z którymi borykała się niedawno aktorka. Ma za sobą spory kryzys wizerunkowy, a także utratę kilku kontraktów.

Kilkanaście dni temu Basia zaskoczyła swoich fanów i zafundowała sobie metamorfozę. Pokazała się w zdecydowanie krótszych włosach. O decyzji opowiedziała naszej reporterce.

Bardzo dawno mnie korciło, żeby ściąć włosy. Tym bardziej, że ja nigdy nie miałam krótkich włosów. Jak byłam mała, to moja mama mi nie pozwała ściąć, zawsze miałam włosy do pasa. A potem jakoś tak było – zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post.

Czuła potrzebę zmiany wizerunku:

Potrzebowałam jakiejś zmiany, korciło mnie po prostu i byłam ciekawa, jak to będzie, a włosy odrastają. Czuję się świetnie, czuję się wspaniale i jestem szczęśliwa, że ścięłam włosy i jest mi dobrze. Czuję się odświeżona.

Jak na nową fryzurę gwiazdy zareagował jej mąż, Rafał Szatan, który przez lata zdążył się przyzwyczaić do widoku żony w dłuższych włosach?

Rafał nie chciał, żebym ścinała, bo był przyzwyczajony do tego, jak wyglądam. Ale bardzo mu się spodobało.

Cała rozmowa poniżej.

W niedzielę odmieniona Basia pokazała zdjęcia z pierwszej komunii córki. Piękne rodzinne obrazki.

Pierwsza komunia córki Barbary Kurdej-Szatan

Maj to miesiąc pierwszych komunii. Do sakramentu przystąpiła także córka Basi i Rafała. Zdjęciami z uroczystości dumna mama pochwaliła się w sieci. Na kadrach widać szczęśliwą rodzinę i uśmiechnięta od ucha do ucha Hanię. Aktorka na ten dzień wybrała żółty garnitur, a je mąż był bardzo elegancki w spodniach i marynarce w kratę. Na ostatnim z pokazanych ujęć możemy podziwiać imponujący tort.

To był piękny i ważny dzień dla naszej Hani🤍 bardzo przeżywała, chciała i niezwykle poważnie podeszła do tematu 🙂 jestem dumna z mojej małej istotki i ogromnie kocham – napisała.

Pod postem roi się od komplementów i miłych słów. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Barbara Kurdej-Szatan - pierwsza komunia Hani

Barbara Kurdej-Szatan - pierwsza komunia Hani

Barbara Kurdej-Szatan - pierwsza komunia Hani

Barbara Kurdej-Szatan - pierwsza komunia Hani

Barbara Kurdej-Szatan - pierwsza komunia Hani

Barbara Kurdej-Szatan - pierwsza komunia Hani

Komentarze

 • Beti pisze:

  Synka ochrzcijcie a nie sie celebrujecie udajecie to tylko szopka

  • Gość maria pisze:

   Racja wszystko na pokaz

  • Gośćmaryta pisze:

   A Głowno cie to obchodzi co robią ty stara ruro zazdrosna masz lustro to zobacz jak wygladasz.

  • Gośćszati pisze:

   Do maryta, do psychiatryka wizyta wskazana

  • Gość pisze:

   A czy to jest ważne czy ochrzcił syna czy nie wiara w Boga to nie jest przymusowa tak samo komunia czy ślub nikt nie musi ja jestem za tym aby dziecko mogło samo wybrać a nie nakazywać ja mogę się wyspowiadać w polu czy w domu a morze w lesie ja też mam księdza w rodzinie i on mi nie nakazuję to moja wolą jest czy ja doprowadzę do wiary czy on sam będzie chciał jest 21wiek ludzie nie nienakazuję komuś co mają robić sami decydujemy o swoim losie a widzę że ludzie zazdroszczą a w bibli pisze że to co komu dane niech tak będzie zazdrość to piekło miłość szacunek to wiara kochaj bliźniego swego jak siebie samego ja to widzę że ci co chodzą i pierwsze ławeczki zajmują nie są gorszymi grzesznikami i pierwsi powinni zastanowić się nad swoim życiem a nie innym interesować się

  • Opla pisze:

   A zapomnieli już o błyskawicy!?

 • Gość pisze:

  Piękna rodzinka ubrana stosownie do okazji;).

 • Gośćw pisze:

  Synka ochrzcijcie a nie sie celebrujecie

 • Gość pisze:

  Ślicznie córeczka wygląda. Wszystkiego najlepszego.

 • Gość Swoja pisze:

  Moja siostra zrobiła dużo ładniejsze torty swoim wnuczkom z okazji pierwszej komuni .Powinna je pokazać w mediach to może by się stała celebrytka jak SZATANOWIE.

  • Gość pisze:

   Ale dziecinny i bezczelny komentarz. Trochę rozumu i rozwagi by się tobie przydało.

  • Gośćobwerwator pisze:

   To może niech pokaże. Mało to portali. Może przestaniesz jadem pluć.

 • Gość Swoja pisze:

  Moja siostra swoim wnuczkom zrobiła piekniesze torty na pierwszą komunie . Musi je pokazać na mediach może zostanie celebrytka jak Szatanoie .

 • GośćEla pisze:

  Córeczka Hania bardzo ładnie wystrojona jak również Jej rodzice. Życzę Hani dobrego zdrowia i miłości wchodząc po mału w dorosłe życie.

 • Gość pisze:

  Cała rodzina prezentowała się bardzo ładnie👍🙂

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×