Szukaj

Rodzina królewska zareagowała na oczernianie Meghan. Dziennikarz pochwalił się prywatną wiadomością. Treść budzi kontrowersje

Piers Morgan, królowa Elżbieta II, Meghan Markle

Piers Morgan, królowa Elżbieta II, Meghan Markle

Piers Morgan podczas rozmowy z Tuckerem Carlsonem, amerykańskim dziennikarzem Fox Nation, wyliczył kilkanaście kłamstw Meghan Markle. Nie musiał długo czekać na reakcję rodziny królewskiej. Co na to królowa?

Meghan Markleksiążę Harry w marcu ubiegłego roku opuścili rodzinę królewską, aby móc żyć na własnych zasadach. Mieli dwanaście miesięcy na to, by zmienić zdanie, jednak nie skorzystali z prawa powrotu do Wielkiej Brytanii.

Para w międzyczasie podjęła kilka ważnych decyzji. W lutym po raz pierwszy opowiedzieli o tym, jak wyglądało ich życie u boku królowej. Rozmowa z Oprah Winfrey została wyemitowana 7 marca, jednak wciąż budzi ogromne emocje w mediach.

Wielu ekspertów i dziennikarzy przez długi czas analizowało słowa, które padły z ust Meghan i Harry’ego. Równo miesiąc po tym wydarzeniu głos w tej sprawie zabrał brytyjski dziennikarz Piers Morgan. To, co powiedział na antenie Fox Nation, z całą pewnością nie przypadło do gustu Sussexom. Jak na wynurzenia prezentera zareagowała rodzina królewska?

Piers Morgan zarzuca Meghan kłamstwa. Rodzina królewska reaguje

Piers Morgan ani przez moment nie krył się ze swoimi przemyśleniami na temat wywiadu Markle i jej męża. Po raz pierwszy podważył ich słowa w trakcie programu Good Morning Britain, co nie spodobało się samym zainteresowanym oraz produkcji programu. Szefostwo liczyło, że dziennikarz przeprosi Meghan, jednak on tego nie zrobił, w konsekwencji został zwolniony.

Morgan podczas rozmowy z Tuckerem Carlsonem podzielił się swoimi przemyśleniami na temat prawdomówności Markle i przedstawił listę kilkunastu kłamstw, które jego zdaniem było widać gołym okiem.

Naprawdę nie rozumiem, dlaczego miałbym wierzyć ludziom, którzy nie mówią prawdy. Wiesz, w tym wywiadzie było tak wiele śmiesznych bzdur, że szczerze mówiąc, jeśli uwierzyłbym Meghan, to byłoby tak, jakbym uwierzył Pinokio – powiedział Morgan podczas rozmowy z Carlsonem.

Juror Britain’s Got Talent podczas swojego wystąpienia na żywo odwołał się niemalże do każdej wypowiedzi pary, udowadniając, że przez większość czasu mówili nieprawdę. Tak miało być m.in. w przypadku, gdy Markle wyjawiła, że rodzina królewska przez cały czas ją uciszała.

Pomysł, że Meghan Markle była uciszana, ta Meghan Markle, która w tym samym czasie gościnnie redagowała brytyjskiego Vogue’a oraz wystąpiła publicznie aż 73 razy, podczas których wiele mówiła.

Dziennikarz nie musiał długo czekać na reakcję monarchini oraz jej potomków. Morgan zdradził tabloidowi Extra, że krótko po tym, jak zakończyła się transmisja jego rozmowy z amerykańskim dziennikarzem, otrzymał wiadomość od jednego z członków rodziny królewskiej. To, co usłyszał na pewno nie zadowoli Meghan i Harry’ego.

Nie zamierzam wchodzić w to, kto to był, ale okazał wdzięczność za to, że ktoś w końcu stanął po stronie rodziny królewskiej.

Jak uważacie, czy Meghan i Harry faktycznie posunęli się do kłamstwa podczas wywiadu z Oprah Winfrey?


Brytyjska rodzina królewska

Brytyjska rodzina królewska

Książę Andrzej oskarżony o gwałt

Książę Andrzej oskarżony o gwałt

Książę Louis pierwszy raz pojawił się na słynnym balkonie z całą rodziną królewską!

Książę Louis pierwszy raz pojawił się na słynnym balkonie z całą rodziną królewską!

Dodaj komentarz

 • Viki pisze:

  Harry niech zrobi test dna i po kłopocie znajdzie ojca haha

 • Gość pisze:

  Dajcie już spokój z tym ojcem Harrego. Trzeba być ślepym żeby nie widzieć jak bardzo Harry jest podobny do swojego dziadka Filipa a małe oczka ewidentne odziedziczył po królowej.

 • Gość pisze:

  Morgan niech idzie sie leczyć. Ewidentnie cos z nim nie tak bo ma obsesję na punkcie Megan

 • Gość pisze:

  MR,MORGAN jestes wspanialy mowisz to co wszyscy mysla lecz boja sie powiedziec glosno ,dzieki Tobie za to

 • Gość pisze:

  Marna aktoreczka pochodzenia …..i syn koniuszego czy te oczy moga klamac ? ktoz to wie czy naiwne serca mozna zlamac ? OCZYWISCIE dla rozglosu zrobi wszystko no i kasa ,kasa plynie

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×