Szukaj

Ujawniono prywatne wiadomości Meghan Markle. Nie zyska po nich w oczach antyfanów

Meghan Markle

Meghan Markle

Piers Morgan, brytyjski prezenter telewizyjny opublikował na swoim Twitterze prywatną wiadomość, którą miał otrzymać od Meghan Markle w 2015 roku. Chciał w ten sposób udowodnić, że był w dobrych stosunkach z księżną zanim ta poznała Harry'ego i odsunęła się od niego.

Piers Morgan, gospodarz programu Good Morning Britain, zawsze głośno wypowiadał się na temat swoich przemyśleń odnośnie Meghan i księcia Harry’ego. Ale teraz zrobił krok dalej, ujawnił prywatną wiadomość, którą Markle miała do niego wysłać zanim została księżną.

Nie bez powodu Morgan zdecydował się na taką publikacje niedługo po tym, kiedy Sussexowie ogłosili, że odchodzą z rodziny królewskiej. Jego tweet wywołał w internecie kolejną burzę.

Meghan Markle – czy odtrąciła przyjaźń Piersa Morgana?

Prezenter przez długi czas mówił publicznie o tym, że przyjaźnił się z aktorką zanim ta wyszła za księcia Harry’ego, z jego relacji wynika, że Markle miała odtrącić tę przyjaźń po tym jak weszła do rodziny królewskiej. Piers Morgan nie pozostawał dłużny i skomentował decyzję Harry’ego i Meghan w swoim programie:

Myślę, że to, co zrobili Królowej, jest obrzydliwe, naprawdę(…) Jestem jeszcze bardziej zniesmaczony tym, że Królowa czuje się zmuszona ustąpić i to zaakceptować.

We czwartek gwiazda telewizji postanowiła pójść krok dalej, Piers opublikował na Twitterze zdjęcie przedstawiające rzekomą wiadomość, którą otrzymał kiedyś od Meghan.

Witaj. Dziękuję za obserwację. Jestem twoją wielką fanką! – miała napisać.

Piers opatrzył zdjęcie żartobliwym komentarzem:

W szczęśliwszych czasach… kiedy Meghan pierwsza pisała do mnie prywatne wiadomości… myślę, że to sprawiedliwe, że prawdopodobnie nie jest już moją „wielką fanką ”.

Post spotkał się z ogromną falą krytyki ze strony opinii publicznej. Internauci podkreślili, że to nie pierwszy raz kiedy Morgan wykazuje przesadne i niezdrowe zainteresowanie księżną Sussex.

  • Twoja obsesja na punkcie Meghan Markle jest niezdrowa i odrażająca!
  • Ta obsesja jest daleka od zdrowego rozsądku Piers, poszukaj pomocy.

Meghan Markle do dziś nie potwierdziła informacji na temat przyjaźni z brytyjskim prezenterem telewizyjnym.

Zobacz także: Fanki Kate masowo zaatakowały stronę sieciówki. Ulubiony dodatek księżnej trafił do sprzedaży


Piers Morgan, GQ Men of the Year Awards 2016

Piers Morgan, GQ Men of the Year Awards 2016

Piers Morgan, Mike Tyson

Piers Morgan, Mike Tyson

Piers Morgan

Piers Morgan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×