Szukaj

Przepiękna Oliwia Bieniuk pozdrawia z rodzinnych wakacji w Chałupach! Internauci osłupieli na widok jej zdjęcia! Nastolatka wygląda jak Anna Przybylska!

Oliwia Bieniuk pochwaliła się kolejnym zdjęciem z wakacji. Tym razem córka Jarosława Bieniuka wkleiła swoje przepiękne zdjęcie zrobione w Chałupach. Zobaczcie jak bardzo jest podobna do swojej pięknej mamy
Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

16-letnia córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej Oliwia Bieniuk, małymi kroczkami wkracza w świat polskiego show biznesu. Nastolatka od dawna budzi ogromne zainteresowanie wśród mediów oraz portali plotkarskich głównie za sprawą swoich licznych publikacji na portalach społecznościowych. Dziewczynka intensywnie relacjonuje swoje życie prywatne wklejając śliczne fotki, na których wygląda jak swoja śliczna mama. Ostatnio Oliwka chwaliła się szaleństwem podczas muzycznego festiwalu w Gdyni. Wówczas córka Bieniuka bawiła się w towarzystwie Natalii Siwiec oraz Julii Wieniawy.

Obecnie nastolatka poinformowała o kolejnym etapie swojej wakacyjnej przygody, tym razem z ukochanych przez jej ojca Chałup. Jarosław Bieniuk wielokrotnie podkreślał w wywiadach, że do tego miejsca nad Bałtykiem ma wielki sentyment, zatem każdego roku zabiera tam swoje dzieci na wakacje. Oliwia wkleiła śliczne foto, na którym na na sobie czarną modną kurtkę z zamkami na rękawach. Jednak i tym razem wielką uwagę internautów przyciągnęła zjawiskowa uroda dziewczyny, która na fotce wygląda prawie jak Anna Przybylska.

Z całą pewnością z taką filmową urodą Oliwka ma szanse na karierę w show biznesie. Najpierw jednak powinna skończyć szkołę.

Sami zobaczcie jak wygląda 16-to letnia córka Przybylskiej

 

Oliwia Bieniuk imprezuje na całego z przystojnym pasierbem Natalii Siwiec! Jarosław Bieniuk może być zaskoczony!

Odmieniona Oliwia Bieniuk w stroju Roksany Węgiel na Open’erze! Nieźle zaszalała z fryzurą!

Oliwia Bieniuk od trzech dni imprezuje na Open’erze wśród celebryckiej elity! Julia Wieniawa ma nową bestie!


Oliwia Bieniuk w Chałupach

Oliwia Bieniuk w Chałupach

Oliwia Bieniuk imprezuje z Julią Wieniawą i Natalią Siwiec

Oliwia Bieniuk imprezuje z Julią Wieniawą i Natalią Siwiec

Mateusz Raduszewski z Oliwią Bieniuk

Mateusz Raduszewski z Oliwią Bieniuk

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×