Pięć porażek Meghan i Harry’ego, które miały być sukcesem. Kompromitacja goniła kompromitację

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan i Harry wyprowadzili się do Ameryki i mieli głowy pełne planów i pomysłów. Niestety najważniejsze z ich przedsięwzięć nie skończyły się sukcesem. Oto pięć z nich.

Ponad dwa lata temu Meghan i Harry opuścili rodzinę królewską, robiąc przy tym niemałe zamieszanie. Ostatecznie osiedlili się w Montecito w Kalifornii i zajęli życiem na własny rachunek, z dala od monarchii. Jednak nie wszystko idzie im tak, jak zakładali. Co miało być sukcesem, a zamieniło się w porażkę?

Pięć porażek Meghan i Harry’ego, które miały być sukcesami

Po pierwsze nie udało się nakręcić filmu według pomysłu Meghan. Opowieść dla dzieci o małej dziewczynce imieniem Pearl została anulowana przez Netflix z powodu wielu cięć kosztów przez platformę. Produkcja miała być hitem, a w ogóle nie powstała.

Fani i antagoniści pary czekali także ponad rok na bardzo rozreklamowane podcasty, zatytułowane Archetypy, po tym, jak Sussexowie zrobili jednorazowy odcinek w grudniu 2020 roku. Opóźnienie i treść tego, co już można usłyszeć, skłoniło znawców Hollywood do pytania, czy umowa opiewająca na 46 mln dolarów była tego warta.

Para przestała publikować także na swoim oficjalnym koncie na Instagramie po tym, jak królowa odmówiła im prawa do korzystania z konta pałacowego w nowym życiu prywatnym. Mimo to pozostaje ono aktywne z 9,5 milionami obserwujących i jest całkowicie niewykorzystane, a miało służyć do szczytnych celów.

Za kolejne niepowodzenie można uznać to, że mimo iż ich marka i strona internetowa zadebiutowały z wielkimi fanfarami w ostatnim dniu 2020 r., rzadko są aktualizowane informacje na temat działalności pary. Domena wydaje się martwa.

Po przeprowadzce do Stanów Meghan zaangażowała się w politykę i przystąpiła do promowania wiceprezydent USA Kamali Harris, gubernatora Kalifornii Gavina Newsoma i nadziei na burmistrza Los Angeles Ricka Caruso. Niestety jak dotąd omijała ją szansa, by spotkać się z prezydentem Joe Bidenem i byłym prezydentem Barackiem Obamą, którego spotkała na krótko w 2015 roku.

Meghan od dziecka skupiała się na polityce – mówi źródło Woman’s Day – Myślała, że ​​poślubienie Harry’ego otworzy więcej możliwości niż miała do tej pory.

Wydaje się, że to największa porażka Meghan, która miała być wielkim sukcesem. Mimo że Sussexowie obecnie prowadzą spokojne życie, to jednak chyba nie do końca tak sobie wyobrażali swój amerykański sen…

Meghan i Harry dostali maila ws. koronacji. Co zdradza rzecznik pary?

Ostatnio media rozgrzewają spekulacje, czy Meghan i Harry pojawią się na koronacji Karola III. Kilka dni po ich eksmisji z Frogmore Cottage, do pary dotarło zaproszenie na uroczystości. Rzecznik Sussexów potwierdził, że wiadomość dotarła do pary.

Mogę potwierdzić, że książę otrzymał niedawno korespondencję e-mailową z biura Jego Królewskiej Mości dotyczącą koronacji. Decyzja o obecności księcia i księżnej nie zostanie przez nas w tej chwili ujawniona – powiedział rzecznik Harry’ego i Meghan w rozmowie z The Times.

Jak myślicie, przyjmą zaproszenie?


Meghan Markle i książę Harry w siedzibie ONZ w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w siedzibie ONZ w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w siedzibie ONZ w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w siedzibie ONZ w Nowym Jorku

Meghan i Harry wybuczeni przez rojalistów

Meghan i Harry wybuczeni przez rojalistów

Komentarze

 • Kika pisze:

  Wszystko poszło nie tak jak chcieli …….

 • Gość ubawieni pisze:

  Cały czas to piszemy oni są niepoważni a już ona SZOK ZEBY MIEC TAKIE PARCIE NA ROZGLOS I ONA MA ZAJAC SIE POLITYKA O MATUSIU
  SZOK !!!! WIECZNIE COS TERAZ PONOC CHOROBA KTORA POSIADA HARRY I CO JESZCZE MAJA SMIECH NA SALI BIDULE

 • Gość pisze:

  Ona to porażka, a on kompromitacja.
  Są bezdennie głupi i leniwi, bez BRK nic nie znaczą i nie mają do zaoferowania nic oprócz „wspomnień”

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×