Szukaj

Wnuk królowej Elżbiety II podpisał kontrakt i wystąpił w dużej reklamie! Co jeszcze czeka sędziwą monarchinię?

Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II

Meghan i Harry postanowili, że sami zarobią na swoje utrzymanie, kiedy odejdą z pałacu. Stali się tak sławni przez swój rewolucyjny krok, że nie ma co do tego wątpliwości. Nie tylko oni w rodzinie królewskiej mają smykałkę do interesów. Najstarszy wnuk królowej Elżbiety nieźle zarabia na reklamie. Co sprzedaje?

Meghan Markle i książę Harry złożyli rezygnację ze stanowiska starszych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Decyzję ogłosili na Instargramie. Od tamtej pory w mediach jest istna burza. Wszyscy o nich piszą. Wiadomo, że obecnie księżna przebywa w Kanadzie, a Harry do niej niedawno dołączył.

Jedną z najbardziej nurtujących wszystkich rzeczy jest to, czym zajmować się będą Sussexowie. Zdaje się, że nie trzeba się o nich martwić, bo członkowie rodziny królewskiej mają smykałkę do interesów. Czy się to podoba Elżbiecie II czy nie, monarchia stała się w dzisiejszych czasach dobrze prosperującym biznesem.

Jak zarabiają członkowie rodziny królewskiej?

Sussexowie zapowiedzieli w swoim oświadczeniu, że planują wrócić do pracy w zawodzie. Księżna prawdopodobnie będzie kontynuowała karierę aktorską, pojawiając się na różnego rodzaju premierach i wydarzeniach celebryckich.

Meghan i Harry zadbali też o kwestie marketingowe. Już w zeszłym roku zastrzegali znak towarowy „Sussex Royal” w Urzędzie Własności Intelektualnej, gdzie wymieniony został szereg przedmiotów i usług, które mogłyby powstawać pod królewską nazwą. Lista jest dosyć długa, obejmuje m.in.: książki, magazyny, pocztówki, notatniki, kalendarze, odzież, materiały promocyjne i kampanijne, prowadzenie zbiórek, cele edukacyjne, w tym zajęcia sportowe i wykłady oraz usługi z zakresu pomocy społecznej, doradztwo i pomoc prawną.

Nie oni jedyni jednak potrafią zadbać o swoje interesy. Jak niedawno poinformowały brytyjskie media, inny członek monarchii został ujawniony jako gwiazda reklamy mleka w Chinach. Peter Phillips, najstarszy wnuk Elżbiety II, a także syn księżniczki Anny i Marka Phillipsa. Kuzyn Williama i Harry’ego został wypatrzony w spocie, który ukazał się w brytyjskich mediach.

Pozuje w rozległej, zamkniętej na co dzień posiadłości i popija szklankę mleka, mówiąc:

To jest to, co piję.

Reklama, promuje markę mleka pochodzącego od krów z Jersey, terytorium wyspiarskiego u wybrzeży Wielkiej Brytanii. Firmą stojącą za mlekiem jest Guangming Dairy z siedzibą w Szanghaju, należąca do Bright Food Group, państwowej firmy produkującej żywność i napoje.

 

Wnuk królowej podpisany jest jako „brytyjski członek rodziny królewskiej, Peter Phillips”. Kampania, oprócz reklamy telewizyjnej, pojawiła się też na stronie internetowej Bright Dairy. Występuje tam Phillips trzymający butelkę z mlekiem. Logo produktu stylizowane jest na herb. W filmie z sesji reklamowej najstarszy wnuk Elżbiety II, nawiązuje do rodziny królewskiej, mówi:

Jako dzieci spędzaliśmy dużo czasu na dole w mleczarni. W Windsorze było stado bydła, a my się na nim wychowaliśmy. Było też o wiele bardziej pełne smaku i bardziej kremowe niż inne mleko.

Jak widać, Windsorowie mają w genach niezły dryg do biznesów.


Autumn Kelly, Savannah Phillips, Isla Phillips, Peter Phillips

Autumn Kelly, Savannah Phillips Isla Phillips Peter Phillips at the Badminton Horse Trials

Peter i Autumn Phillips

Peter i Autumn Phillips

Księżna Kate i Peter Phillips

Księżna Kate i Peter Phillips

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×