Szukaj

Peter Kukulski próbuje swoich sił w R&B. Jego singiel Neony ma premierę już jutro

Peter Kukulski

Peter Kukulski

Brat Natalii Kukulskiej po raz kolejny próbuje swoich sił na polskim rynku muzycznym. Wydał singiel promujący nową płytę.

Natalia Kukulska i Piotr Kukulski są przyrodnim rodzeństwem. Łączy ich ojciec – Jarosław Kukulski. Mamą Piotra jest wokalistka – Monika Borys. O mężczyźnie stało się o nim głośno, gdy wiosną 2013 roku pojawił się w programach telewizji śniadaniowej jako debiutujący raper.

Sławne rodzeństwo nie zawsze żyło w zgodzie. Po śmierci ich ojca dochodziło do konfliktów komentowanych w prasie kolorowej. Pikej słynął z imprezowego stylu życia, nie szczędził też starszej siostrze gorzkich słów. Po jakimś czasie o Piotrze Kukulskim ucichło. Teraz wraca ze zdwojoną siłą.

Piotr Kukulski: nowy singiel promujący płytę

Pikej karierę muzyczną rozpoczął od nagrywania rapu, jednak nie spotkało się to z uznaniem ani ze strony innych muzyków, ani fanów. Spotkał się z ogromną falą hejtu i nie był w stanie stawić jej czoła. Oznajmił wtedy, że kończy swoją karierę, a wszystkie dotychczas nagrane teledysku udostępnił tylko dla słuchaczy z zagranicy. Okazuje się jednak, że nie zrezygnował z muzyki do końca.

Brat Natalii wciąż próbuje się wybić, jednak tym razem porzuca rap na rzecz muzyki R&B. W marcu zapowiedział jej premierę na swoim koncie na Facebooku.

Przez długi czas mojej nieobecności mocno pracowałem nad swoim charakterem muzycznym, szukałem dźwięków najbardziej zgodnych ze mną. Wcześniej moja twórczość działała na zasadzie buntu, kłótni z nazwiskiem, chciałem wyjść z łatki opisywanej przez media i robić coś odmiennego muzycznie niż moja siostra czy tata. R’n’B’ bo taki klimat będzie można usłyszeć w singlu „Neony” powstał przy współpracy z utalentowanym producentem Mike’em Johnsonem. On także będzie odpowiedzialny za nadchodzącą płytę która, ukaże się w okresie letnim lecz daty jeszcze nie zdradzę. Cały czas pracujemy nad materiałem – powiedział Kukulski.

Piotr, zapowiadając swój powrót z Neonami, zdobył się przy okazji na szczere wyznanie:

Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej.

Czy dotrzyma słowa? Tego będziemy mogli przekonać się już 17 lipca o godzinie 17.00 na platformie YouTube, gdyż właśnie wtedy zapowiadany singiel będzie miał swoją premierę. Znajdziecie go pod linkiem poniżej.


Peter Kukulski

Peter Kukulski

Piotr Kukulski

Piotr Kukulski

Piotr Kukulski – Neony

Piotr Kukulski – Neony

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×