Szukaj

W końcu! Jurek Owsiak zdradził, ile tak naprawdę zarabia: „On pierwszy konkretnie mnie o to zapytał”

Jerzy Owsiak walczy z cenzurą z TVP. Napisał lis do szefa TVP2

Jerzy Owsiak walczy z cenzurą z TVP. Napisał lis do szefa TVP2

Ile zarabia Jurek Owsiak?

Jurek Owsiak jest bez wątpienia jednym z najbardziej gwiazdorów w Polsce. Nie ma chyba osoby, która nie kojarzyłaby tego charyzmatycznego lidera Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ostatnio sporo mówi się o nim w kontekście 25. finału akcji.

Zobacz: W końcu! Jacek Kurski o tym, dlaczego TVP nie pokazała WOŚP! Reakcja Jerzego Owsiaka? Bezcenna!

Wielu zastanawiało się, ile tak naprawdę zarabia Jerzy Owsiak. On nigdy nie zdradził tej tajemnicy. Niedawno postanowił uchylić nieco rąbka tajemnicy. Opowiedział o tym w wywiadzie dla Newsweeka.

Radosław Omachel, dziennikarz zajmujący się biznesem, pochylił się nad działaniami Fundacji WOŚP – nie tylko tym jednodniowym, spektakularnym, ale przede wszystkim nad Fundacją codziennych działań, naszych finansów i struktury organizacyjnej całego przedsięwzięcia. Jemu pierwszemu odpowiedziałem na pytanie: Ile w Fundacji WOŚP zarabia Jurek Owsiak? Jemu pierwszemu, bo konkretnie mnie o to zapytał – wyznał na Facebooku, po czym dodał w wywiadzie dla tygodnika: Wyraźnie oddzielenie działalności statutowej fundacji od działalności komercyjnej doradzili nam audytorzy, którzy kontrolują nasze sprawozdania finansowe. Raz, że upraszcza to strukturę organizacyjną, dwa, że jako całość, płacimy niższe podatki  

Jak informuje tygodnik, Owsiak pełni funkcję prezesa i szefa studia graficznego spółki Złoty Melon, która jest częścią Fundacji WOŚP.  Wynagrodzenie, jakie pobiera sięga około 9 tysięcy złotych miesięcznie. Nie pochodzi ono jednak bezpośrednio ze środków Fundacji (która opłaca jedynie telefon służbowy Owsiaka), ale z zasobów spółki Złoty Melon.

A co Wy sądzicie? Jurek powinien przyznać wprost, jak wysokie są jego zarobki?

Zobacz: Jerzy Owsiak nie zasłużył na nagrodę Nobla? Są argumenty przeciw: „Kłopot za kłopotem”

Jurek Owsiak - WOŚP 2017

Zarobki Jurka Owsiaka

WOŚP 2017 Jerzy Owsiak

Ile zarabia Jurek Owsiak?


Jerzy Owsiak o nagrodzie Nobla

Jerzy Owsiak o nagrodzie Nobla

Jerzy Owsiak WOŚP 2017

Jerzy Owsiak WOŚP 2017

Jurek Owsiak - WOŚP 2017

Jurek Owsiak - WOŚP 2017

[bc_random_banner category=default]

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×