Paweł z Warsaw Shore został striptizerem! Tym razem zarobi na swojej nagości

Paweł Cattaneo i Ewelina

Paweł Cattaneo i Ewelina

Paweł Cattaneo został striptizerem

Paweł Cattaneo to kontrowersyjny uczestnik Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy.  Został wyrzucony z programu zaraz po tym, jak uderzył Ewelinę, z którą przez kilka sezonów był w dość burzliwym związku. Natomiast sporą popularnością po odejściu z ekipy cieszą się  Trybson i Eliza, którzy aktualnie oczekują swojego drugiego dziecka.

Zobacz: Eliza z Warsaw Shore jest w kolejnej ciąży! W 2016 roku planuje nas zaskoczyć czymś jeszcze

Paweł Cattaneo zdobył popularność dzięki uprawianiu seksu z dziewczynami poznanymi na imprezie. Po odejściu z ekipy postanowił nie rezygnować ze swojego szalonego trybu życia. Oficjalnie ogłosił, że dołączył do popularnej grupy tancerzy erotycznych: 

Mam dla Was OFICJALNE info … Niektórzy z Was zapewne widzieli jak pisałem że,zaskoczę Was jeszcze nie raz ,że szykuję coś naprawdę grubego … Nie chciałem robić zamieszania,wolałem pracować w ciszy,bo to sukces przecież zrobi hałas 🙂  Teraz kiedy jest to pewne,po wieluuu godzinach treningu spędzonych na sali z chłopakami,godzin spędzonych w Warszawie,ciężkich treningach na siłowni by zmienić swoje ciało tak by idealnie pasowało do wykonywanej pracy i zerwanych nocek,aby każdy szczegół układu doprowadzić do perfekcji mogę potwierdzić informację,że wstąpiłem do najlepszej grupy tancerzy erotycznych w Polsce BadBoys Team 🙂

Wybralibyście się na taki występ?

Paweł Cattaneo został striptizerem

Paweł Cattaneo został striptizerem

Paweł Cattaneo został striptizerem

Paweł Cattaneo został striptizerem


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×