Szukaj

Chudziutki partner Mandaryny pod koszulką skrywa imponującą muskulaturę! Takiego ciała mogą mu pozazdrościć misterzy Polski!

Paweł Wójcik, partner Marty Wiśniewskiej opublikował w sieci nowe zdjęcia. W oczy rzuca się imponująca muskulatura. Zobacz, jak mężczyzna wygląda bez garnituru. 
Paweł Wójcik i Mandaryna

Paweł Wójcik i Mandaryna

Mandaryna od jakiegoś czasu jest zakochana. Była żona Michała Wiśniewskiego spotyka się z Pawłem Wójcikiem, przystojnym prawnikiem, u boku którego piosenkarka wydaje się szczęśliwa. Para nie chowa się przed mediami i fanami gwiazdy.

Wręcz przeciwnie Marta swojego ukochanego co jakiś czas zabiera na eventy, a także wspólne zdjęcia pokazuje w social mediach. Okazuje się, że nie tylko artystka, ale także jej ukochany co jakiś czas chwali się w sieci ważnymi wydarzeniami ze swojego życia. Na zdjęciach pokazuje nie tylko piękne momenty z Martą, ale także swoje pasje.

Taką z pewnością jest sport. Wójcik całkiem niedawno wziął udział w Armageddonie, czyli ekstremalnym biegu w Janowcu nad Wisłą. Prawnik tego dnia zrzucił dobrze skrojony garnitur i zastąpił go wygodnym, przewiewnym strojem. Właśnie dzięki temu w oczy rzucają się imponujących rozmiarów mięśnie.

Mężczyzna pochwalił się tym na swoim Instagramie, gdzie opublikował zdjęcia poszczególnych konkurencji. Podczas zawodów wspierała go Marta, która mocno trzymała kciuki za swojego partnera. Jak widać przyniosła mu szczęście, ponieważ ostatecznie mężczyzna sportowe zmagania zakończył na jednym z pierwszych miejsc.

Zobacz: Fabienne Wiśniewska pokazała namiętne zdjęcie z chłopakiem! Córka Michała i Mandaryny jest zakochana po uszy!

Zobacz: Opalona Mandaryna z córką brylują na salonach! Fabienne wyrosła na piękną kobietę!

Zobacz: Miłość kwitnie! Mandaryna w objęciach ukochanego na wakacjach! Są też dzieci!


Paweł Wójcik pokazał mięśnie

Paweł Wójcik pokazał mięśnie

Paweł Wójcik w Armageddonie

Paweł Wójcik w Armageddonie

Mandaryna i Paweł Wójcik

Mandaryna i Paweł Wójcik

×