To straszne, jak Paweł z „Love Island” OSZPECIŁ się serią zabiegów. Przystojniak jest załamany: „Moja twarz już nie wróci do normalnego stanu”

Zdjęcie (1) To straszne, jak Paweł z „Love Island” OSZPECIŁ się serią zabiegów. Przystojniak jest załamany: „Moja twarz już nie wróci do normalnego stanu”

[1/10] Paweł Tyburski oszpecony zabiegami

Zdjęcie (2) To straszne, jak Paweł z „Love Island” OSZPECIŁ się serią zabiegów. Przystojniak jest załamany: „Moja twarz już nie wróci do normalnego stanu”

[2/10] Paweł Tyburski oszpecony zabiegami

Zdjęcie (3) To straszne, jak Paweł z „Love Island” OSZPECIŁ się serią zabiegów. Przystojniak jest załamany: „Moja twarz już nie wróci do normalnego stanu”

[3/10] Paweł Tyburski oszpecony zabiegami

Zdjęcie (4) To straszne, jak Paweł z „Love Island” OSZPECIŁ się serią zabiegów. Przystojniak jest załamany: „Moja twarz już nie wróci do normalnego stanu”

[4/10] Paweł Tyburski oszpecony zabiegami

Zdjęcie (5) To straszne, jak Paweł z „Love Island” OSZPECIŁ się serią zabiegów. Przystojniak jest załamany: „Moja twarz już nie wróci do normalnego stanu”

[5/10] Paweł Tyburski oszpecony zabiegami

Zdjęcie (6) To straszne, jak Paweł z „Love Island” OSZPECIŁ się serią zabiegów. Przystojniak jest załamany: „Moja twarz już nie wróci do normalnego stanu”

[6/10] Paweł Tyburski oszpecony zabiegami

Zdjęcie (7) To straszne, jak Paweł z „Love Island” OSZPECIŁ się serią zabiegów. Przystojniak jest załamany: „Moja twarz już nie wróci do normalnego stanu”

[7/10] Paweł Tyburski oszpecony zabiegami

Zdjęcie (8) To straszne, jak Paweł z „Love Island” OSZPECIŁ się serią zabiegów. Przystojniak jest załamany: „Moja twarz już nie wróci do normalnego stanu”

[8/10] Paweł Tyburski oszpecony zabiegami

Zdjęcie (9) To straszne, jak Paweł z „Love Island” OSZPECIŁ się serią zabiegów. Przystojniak jest załamany: „Moja twarz już nie wróci do normalnego stanu”

[9/10] Piotr i Paweł Tyburscy z Love Island

Zdjęcie (10) To straszne, jak Paweł z „Love Island” OSZPECIŁ się serią zabiegów. Przystojniak jest załamany: „Moja twarz już nie wróci do normalnego stanu”

[10/10] Piotr i Paweł Tyburscy robią zakupy w godzinach dla seniorów

Komentarze

 • Gość pisze:

  Próżnosc nie ma granic.

 • Gość pisze:

  Robić sobie tak inwazyjne zabiegi u kogoś w domu?

 • Gość pisze:

  Robić sobie tak inwazyjne zabiegi u kogoś w domu? Masz szczęście, że tylko tak się zakończyło.

 • Gość pisze:

  Fryzurę też mu zmieniła?To celowe,żeby twarz wyglądała gorzej.To straszne żyć w świecie gdzie człowiek nie szanuje sam siebie.Mysli tylko o zmianie wyglądu .Sztuczność i zakłamanie.Moze czas pomyśleć o pięknym wnętrzu,bo to zostanie z nami do śmierci.Sztuczne rzęsy ,paznokcie,cycki,włosy,nos ,tyłek ludzie za czym wy gonicie uroda przeminie inteligencja zostanie.Sztuka jest starzec się godnie.

 • Gość pisze:

  Chłopie podnieś ten włos, unieś głowę i do przodu, jakos większej różnicy nie ma 😊

 • Marta pisze:

  Nie uwierzę w to, że kosmetolog podjął się usuwania mięśni, czy ostrzykiwania twarzy takim preparatem. Uważam że ten facet zrobił sobie krzywdę albo za granicą, albo u jakiejś niedoświadczonej znajomej ale nie u profesjonalnej kosmetolożki. Od tak inwazyjnych zabiegów są lekarze medycyny estetycznej. Poza tym kto usuwa mięśnie twarzy!? I w jakim celu?

 • Małgośka pisze:

  I jedno się tylko nasuwa pytanie…..po cholerę facet pcha się do ” plastycznych poprawek” w tym wieku? To co on bedzie sobie poprawiał za 20 lat. .. Jeśli do tego czasu w ogóle bedzie jeszcze miał twarz..Pani kosmetolog jest ok, robiła to co chciał .A że chciał taaaaak dużo to efekty są . Zamiast hejtować kobietę , trzeba hejtować samego siebie. A to takie trudne….

 • Gość pisze:

  Zero rozumu u chłopa.
  A taki był piękny, oj.

 • Gość pisze:

  A czy ta pani jest lekarzem i ma uprawnienia? Nie rozumiem jak można isc dO kogoś, bo równie dobrze każdy moze zrobic kurs i wykonywać takie zabiegi, powierzyć swoją twarz i zdrowie psychiczne, ktore prowadzi do głębokiej depresji!

 • Ajka pisze:

  Jak się w głowie przewraca od nadmiaru wszystkiego, to teraz trzeba się poczuć jak normalny, przeciętnej urody człowiek.

 • MaruaGość pisze:

  To ten pan, ktory zgwalcil z bratem dziewczyne?

 • Doczytajcie pisze:

  Ale tak ogólnie wiecie, że gość kłamie, nasyła na kobietę stalkerów, wtargnął do jej domu, robił zabiegi na lewo u innych bo ona się nie zgodziła i t d?

 • Gość pisze:

  Dużej różnicy przed zabiegami jak i po nie ma. Twarz już była nie naturalna po poprzednich zabiegach Bo ogólnie wygląd jak burak.

 • Gość pisze:

  Nie rusza się tego co Bóg stworzył bo to są takie skutki jakie masz na twarzy.Bóg nie lubi jak się niszczy jego dzieło i wcale nie żal że tak się stało jedna zasada pierw pomyśl a dopiero czyń.

 • Kropka pisze:

  Kosmetolog…..nauczka, aby nie korzystać z usług pseudo lekarzy. A ta kobieta powinna ponieść konsekwencje swoich działań.

 • Gość pisze:

  Jak ktoś jest pseudo facetem ,to podejmuje tak idiotyczne decyzję. Ludzie robicie sobie krzywdę ,wszyscy w tych więziennych tatuażach ,jakby to obowiązek był ,te brwi do tego wargi potrójne itd. … Masakra totalna ….