Paweł Pawlikowski pierwszy raz o swoim małżeństwie z Małgorzatą Belą! Wzruszające słowa

Małgorzata Bela i Paweł Pawlikowski

Małgorzata Bela i Paweł Pawlikowski

Paweł Pawlikowski o związku z Małgorzatą Belą

Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela tworzą piękną parę. Oboje są jednak po przejściach, rozwodach i romansach. Jak się poznali?

Paweł Pawlikowski to obecnie jeden z najbardziej popularnych polskich reżyserów. Jego droga do kina była jednak zupełnie inna niż w przypadku większości filmowców. Nigdy nie skończył szkoły filmowej:

Nigdy nie studiowałem w żadnej szkole filmowej, a gdy zacząłem kręcić filmy, tak naprawdę nie miałem pojęcia, jak się to robi – wyznał Pawlikowski w TVN24.

W 2015 roku Polak odebrał Oscara za Idę w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Wówczas był to jego pierwszy film zrealizowany z polskimi aktorami i w pełni po polsku. Obecnie Pawlikowski ponownie ma szansę na Oscara, tym razem z Zimną wojnę. We wszystkich sukcesach wspiera reżysera jego piękna, młodsza o 20 lat żona Małgorzata Bela.

Przed małżeństwem z Belą Pawlikowski był wdowcem. Jego pierwsza żona zmarła na raka w 2007 roku.  Został z dziećmi, które wychowywał samotnie po utracie żony. Kiedy się usamodzielniły, wrócił do Polski z Londynu, właśnie w Polsce poznał i pokochał atrakcyjną modelkę – Małgorzatę Belę. Para rozpoczęła wspólne życie w Polsce, a w 2017 roku wzięli cichy ślub.

Małgorzata od tego czasu dumnie towarzyszy swojemu małżonkowi podczas uroczystych gali. Sam Paweł Pawlikowski o swoim życiu z Belą lubi powtarzać:

Filmy nie są najważniejsze, o wiele bardziej liczy się samo życie. Jestem szczęśliwy, bo mam dzieci, które wyszły na ludzi, zrobiłem kilka filmów, które zostaną. I po raz pierwszy od dawna czuję, że jestem na właściwym miejscu, z właściwą osobą – wyznał Pawlikowski na łamach „Rzeczpospolitej”.

Kim jest Małgorzata Bela?

Małgorzata Bela to światowej sławy modelka. Zrobiła wielką karierę, próbowała także swoich sił w aktorstwie. Zadebiutowała jako główna bohaterka filmu Ono Małgorzaty Szumowskiej, zagrała także w Karolu. Człowieku, który został papieżem. Obecnie Małgorzata spełnia się jako editor-in-large polskiej edycji Vogue’a.

Bela rozstała się z mężem, reżyserem Arturem Urbańskim, z którym ma syna Józefa, następnie w 2013 roku została żoną milionera Jean-Yvesa Le Fura. Trzy lata później rozwiodła się. Wreszcie modelka poznała Pawła Pawlikowskiego, jej romans z polskim reżyserem zaskoczył wszystkich.

To będzie poród w hollywoodzkim stylu! Joanna Kulig zapłaci fortunę!

Justyna Schneider pierwszy raz skomentowała ciążę Joanny Kulig! Wybrała już rodziców chrzestnych?

Cannes 2018. Gwiazdy na premierze filmu „Zimna Wojna” Pawła Pawlikowskiego! Małgorzata Bela, Cate Blanchett, Borys Szyc, Joanna Kulig, Tomasz Kot [WIDEO]


Małgorzata Bela, Paweł Pawlikowski - premiera filmu

Małgorzata Bela, Paweł Pawlikowski - premiera filmu "Zimna Wojna" Cannes 2018

fot. AKPA

fot. AKPA

Małgorzata Bela i Paweł Pawlikowski - Bal Dziennikarzy 2018

Małgorzata Bela i Paweł Pawlikowski - Bal Dziennikarzy 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×